شهرستان در بخش بهداشت و درمان خواستار پزشکی کارگران به استفاده مجدد و جیره ماسک

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را فوری و هشدار های چهارشنبه گفتن پزشکی کارگران به “حفظ تمام تجهیزات حفاظت فردی” با استفاده مجدد از ماسک ، عینک و لباس و دیگر موارد به عنوان بدترین coronavirus بحران روش.

“ما وارد یک بی سابقه لحظه در چه خواهد بود یک مدت طولانی از چالش است. . . این شرایط باقی بماند برای هفته اگر نه ماه,” دکتر گفت: Demetre Daskalakis وزارت بهداشت معاون کمیسر کنترل بیماری گفت: در مشورتی فرستاده شده به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی است.

“این ضروری است برای هر عضو از شهر نیویورک جامع مراقبت بهداشتی برای حفظ همه در دسترس تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال حاضر,” او گفت:. “رشد افزایش COVID-19 بيمار به این معنی است که امکانات بهداشت و درمان باید از تمام کارکنان بهداشتی درمانی که نیاز به PPE بلافاصله پس از اجرای این اقدامات به کاهش میزان سوختگی این مهم منابع.”

حکم این است که مطمئن شوید که برای تحریک بیشتر اعتراض از پرستاران و سایر کارکنان پزشکی که میرم شکایت در مورد سهمیه بندی و مجبور به استفاده مجدد از PPE.

در کوه سینا وست بیمارستان, پرستاران متوسل به پوشیدن کیسه زباله بیش از لباس خود را پس از ساخته شده است به استفاده مجدد از لباسهای — و کمبود PPE به مرگ دستیار پرستاری مدیر Kious کلی از COVID-19. Mt. سینا مقامات اصرار وجود دارد هیچ کمبود PPE و رد این موضوع تا به حال هر گونه اتصال به کلی مرگ است.

پرستاران در ژاکوبی بیمارستان نیز اعتراض دستورالعمل ها را به استفاده مجدد از N95 ماسک به مدت 5 روز.

Demetre گفت: بخش توزیع بیش از یک میلیون N95 ماسک تنفسی میلیون ها نفر از دیگر facemasks و ده ها هزار نفر از دستکش و روپوش و عینک به بیمارستانها و خانه های سالمندان بازدید از پرستاران و دیگر متخصصان پزشکی. این PPE آمد از شهر و ایالتی و فدرال ذخایر و همچنین کمک های مالی خصوصی.

بیشتر PPE در راه هستند اما او هنوز نگران کمبود و خواست کارگران پزشکی و با رعایت اقدامات حفاظتی ایجاد شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و مراکز کنترل بیماری به عنوان شهر پرانتز به صورت یک موج اضافی به طور جدی بیمار COVID-19 بیماران در هفته های آینده.

توصیه ها می گویند N95 ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار “اگر آنها باقی می ماند کاربردی” — با یکی دیگر از ماسک صورت قرار داده و بیش از بیش آنها را به حد مجاز آلودگی است. آنها باید در درجه اول در بخش های مراقبت ويژه در “یک دوره کوتاه از عرضه است.”

این دستورالعمل همچنین برای استفاده مجدد از PPE در “چند برخورد” با بیماران اما از بین بردن آنها را بین هر یک از این برخورد است.

قوانین گفت: یکبار مصرف در صورت سپر و غیر یکبار مصرف, عینک “باید decontaminated و مورد استفاده مجدد قرار هر زمان که امکان پذیر است به شرطی که یکپارچگی تجهیزات دست نخورده باقی می ماند و دید مصالحه است.”

عینک را تمیز شود باید با بیمارستان ضد عفونی کننده و “اجازه می دهد تا برای خشک کردن قبل از اینکه دوباره پوشیدن.”

این دستورالعمل همچنین تماس بگیرید با استفاده از شستشو و یا پارچه لباس به جای “تنها استفاده از انزوا لباسهای” که روابط rip به راحتی.

“اگر تنها استفاده از لباسهای باید مورد استفاده مجدد قرار باید مراقبت شود برای به حداقل رساندن تماس با خارج از عبا به حد خود آلودگی” بخش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im