شهرستان محققان می گویند DOE رسمی متهم به جرائم جنسی دروغ در برنامه

شهرستان محققان ادعا کرد در جلسه روز شنبه که آنها هرگز آموخته اند که وزارت آموزش و پرورش رسمی که گران بود به دنبال رابطه جنسی با یک نوجوان متهم شد که سوء رفتار در کار قبلی — از آنجا که او دروغ گفته در افشای اشکال.

اما این توضیح به نظر می رسید کمی بیش از حد مناسب برای حداقل یک بار عضو شورای شهر مسئول نظارت.

سابق سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس ستاد دیوید هی امضا توافقنامه nondisclosure با او قبل از کارفرما کتری Morain مدرسه منطقه بیش از شکست خود را مطابق با الزامات صدور مجوز و سوء استفاده از یک منطقه کارت اعتباری برای استفاده شخصی از گروه تحقیق کمیساریای مارگارت Garnett شهادت در شورای نظارت شنیدن دوشنبه.

سپس هی دروغ در وزارت نیرو فرم درخواست و یک گروه. تحقیق بررسی زمینه های مورد گذشته خود Garnett گفت. آژانس او را مسئول بررسی صلاحیت عالی رتبه شهرستان کارکنان مانند یونجه.

این DOI آن را می پذیرد تا به حال تنها بخشی از اتمام Hay, بررسی زمینه, چرا که او بخشی از یک پرونده از 5,122 برنامه های کاربردی. اما Garnett اصرار داشت که “موهن اطلاعات در مورد آقای یونجه خواهد به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شده اند یا سازمان حفاظت محیط زیست و یا DOI در هر صورت” به دلیل NDA و ادعا دروغ.

هنوز DOI در حال حاضر اولویت چک های پس زمینه برای همه دستیار کمیسیون به “اطمینان حاصل شود که یک تاخیر طولانی که در یونجه وضعیت نمی خواهد عود,” گارنت گفت.

عضو شورای Ritchie تورس صندلی کمیته نظارت نمی خرید Garnett بهانه که یونجه را ساخته اند آن را از طریق پروسه بررسی.

“که من اعتصاب به عنوان راحت حدس و گمان اما یکی یکی می داند برای مطمئن شوید که اگر درست است که” تورس گفت.

“اگر ما خواسته بود آقای یونجه ‘آیا شما یک توافقنامه nondisclosure?” و او تایید کرد, ‘بله’ پس از آن که یک پرچم قرمز که رد صلاحیت او از بودن استخدام” تورس به خبرنگاران گفت: پس از شنیدن.

“من باید تصور کنید که هیچ صدراعظم خواهد انتصاب به عنوان معاون رئیس ستاد یک فرد که دارای یک NDA که یک پرچم قرمز برای هر کسی,” او گفت:.

یونجه برای اولین بار استخدام در سال 2016 به کار به عنوان دستیار ویژه پس-سازمان حفاظت محیط زیست صدراعظم کارمن Fariña. سلف او زمان مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا ترویج هی به حلقه درونی خود را در ماه اکتبر سال 2018 است. خود را ارتقاء trigged این DOI بررسی زمینه.

هی اخراج شد بلافاصله پس از دستگیری در سال گذشته است. وکیل او نیست بازگشت پیام به دنبال نظر.

Garnett اعتراف کرد که روند او را شامل نمی شود درخواست متقاضیان کار اگر آنها امضا کرده ایم NDAs با گذشته کارفرمایان حتی اگر او اذعان کرد این معاملات خواهد حکم تحقیقات بیشتر است.

او همچنین گفت که DOI نیز نمی پرسید که متقاضیان اگر آنها شده است متهم به سوء رفتار جنسی, به این دلیل که آژانس نگرانی اصلی این است که خنثی کردن فساد.

کوین اوبراین سابق بالا مشاور برای شهردار de Blasio شد استخدام در سال 2016 فقط پس از اخراج از پست قبلی در انجمن فرمانداران دموکرات در واشنگتن پس از آزار و اذیت جنسی اتهامات. او کنسرو شده توسط شهر در سال 2017 به اتهام آزار و اذیت جنسی دو شهرستان کارکنان.

اوبراین نیز در حال ارسال DOI پس زمینه اشکال که موفق به لیست قبلی خود ندارد.

“DOI امتناع به پرس و جو در مورد سوء رفتار جنسی به پرس و جو در مورد NDAs است از تماس با من بیش از حد جنبش” تورس به خبرنگاران گفت: پس از شنیدن.

“کسانی که آمار مربوط به دانستن در مورد یک فرد و اگر شما یک تاریخچه از درگیر شدن در سوء رفتار جنسی و یا با استفاده از NDAs برای پنهان کردن جنسی خود سوء رفتار و یا سوء استفاده از قدرت و شهر نیویورک را به می دانم که گفت:” تورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de