شهر نیویورک ارائه شده است میلیون ها دلار برای حل و فصل پرونده های حقوقی ثبت شده توسط اهداف غیر قانونی wiretaps مجموعه سابق دادستان بروکلین که در تلاش برای جاسوسی بر روی او معشوق سابق.

یک ترکیب 5.5 میلیون دلار در جدول به حل و فصل سه نفر از دعاوی مطروحه علیه این شهر و سابق بروکلین دستیار دادستان منطقه تارا Lenich یک قانون سخنگوی وزارت.

دادستان سابق محکوم به یک سال و یک روز در زندان فدرال برای سوء استفاده از دسترسی او به wiretaps به منظور snoop در سابق همکار استفانی روزنفلد و کارآگاه NYPD جارت Lemieux.

Lenich متقلبانه برش-و-جا به جا قضات امضا در wiretap برنامه های کاربردی به منظور گوش دادن به روزنفلد و Lemieux تماس و خواندن متون خود را.

این شهرستان دارای پیشنهاد پرداخت 1.4 میلیون دلار به روزنفلد که ادعا می کند که او مجبور به ترک شغل خود در بروکلین دا را دلیل تمام آب-کولر بحث در مورد Lenich است. Lemieux با آنها Lenich تا به حال یک رابطه ارائه شده است $950,000.

این شهر نیز مایل به قار قار کردن $3.2 میلیون دلار برای حل و فصل یک کلاس اقدام کت و شلوار واصل از طرف دیگر افرادی که ممکن است در نوردید تا در Lenich بد مولود جاسوسی است.

قانون سخنگوی وزارت نیکلاس Paolucci گفت: حل و فصل ارائه می دهد هنوز در حال نهایی.

“این فرد به وضوح آزار اقتدار سپرده به او به عنوان دادستان” Paolucci گفت: پست در یک بیانیه نوشته شده است. “او به طور غیر قانونی استفاده می شود او ابزار و آموزش برای منافع شخصی به جای پیشبرد منافع عمومی و هوشمندانه پنهان خود را طرح.

“دفتر دادستان منطقه است و پس از تقویت آن روش برای محافظت در برابر این نوع سوء و ما در حال حل و فصل این موارد در بهترین منافع همه احزاب” Paolucci گفت.

ریچارد امری وکیل برای روزنفلد در روز جمعه تایید کرد که مشتری خود را ارائه شده بود هفت شکل حل و فصل است.

“او دچار یک بی عدالتی بزرگ,” امری گفت.

یک وکیل برای Lenich کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی