پارک شهر بازیکنان شطرنج هنوز هم در حال ساخت حرکت می کند با وجود coronavirus

نیویورک نمادین پارک شطرنج بازیکنان هنوز در حال ساخت حرکت می کند با وجود coronavirus نگرانی های سلامت بازیکنان گفت: پست شنبه.

“من باید ضد عفونی کننده دست در کیف من و فلان چیز و اگر مهمان من احساس ناراحت کننده دست زدن به قطعات من پیشنهاد آنها را ضد عفونی کننده دست. پس از من انجام می شود برای تمام روز من پاک دست من قرار داده و من ماسک بازگشت و بوگی در صفحه اصلی” گفت: Nah-Shon توماس 65 که گزارش دیدن یک شیب در پرداخت رقبا در پارک میدان واشنگتن در میان همه گیر.

اتحادیه میدان شطرنج جانباز جان هیل 59 گفت: کسب و کار پایین بود “90 به 95 درصد” به عنوان نیویورکی تمرین های اجتماعی فاصله.

“مردم به ماندن در خانه مردم که بیشتر مراقب باشید,” او گفت:. “من شستن هر روز. من تا به حال دستکش و همه چیز من تا به حال ماسک, اما من نمی خواهم بیش از حد منزوی,” او گفت:. “شما نمی خواهید به بیش از حد ترسناک اگر کسی می آید با لباس پوشیدن دستکش و ماسک شما رو ضد عفونی کننده دست بر روی میز است.”

رقیب کارل Neblett, 45, گفت ارسال, است که او از دست دادن صدها هزار دلار در هفته به عنوان می تواند شطرنج رقبا دور ماندند.

“این دردناک!” Neblett گفت. “این است که صدمه زدن به کسب و کار من است, اما من نمی خواهم به ساکن در آن است.”

شطرنج قهرمانان امیدوار به ادامه رفتن به معمول خود را پارک نقاط با وجود بلندی city lockdown است که به اثر یکشنبه در 8 p. m.

“من رفتن را به ماندن در اینجا” ادعا کرد واشنگتن مربع پارک منظم سرفراز احمد, 43. “من اصول بهداشتی عمل کردن تکه های من در هر روز است. من پاک کردن آنها را با آن مرطوب بافت. من آنها را در خانه و سپس من آنها را در اطراف. آن است که آنچه در آن است.”

“چه مدت شما در حال رفتن به زندان در خانه خود را ؟ من شانس!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im