مدارس شهرستان باز باقی خواهد ماند با وجود coronavirus نگرانی کررنزا می گوید

مدارس شهرستان باقی خواهد ماند و باز به طور نامحدود و با وجود نصب coronavirus نگرانی صدر اعظم ریچارد کررنزا گفت: یک گروه پدر و مادر پنج شنبه.

کررنزا گفت: تصمیم رانده شد تقریبا 100 ، 000 دانش آموزان یا زندگی در مسکن موقت و یا پناهگاه است که بستگی به مدارس به ارائه وعده های غذایی و برنامه های دیگر — و دیگر گروه های آسیب پذیر که در تکیه مدرسه به عنوان یک سیستم حیاتی شبکه امنیت اجتماعی.

این بدان معناست که بسیاری از دانش آموزان می خواهم که هیچ جایی برای رفتن و هیچ چیز برای خوردن باید مدارس خود را قفل درب وزارت آموزش و پرورش و مقامات شهرستان سالن استدلال کرده اند.

یکی از شرکت کنندگان در این نشست از صدراعظم پدر و مادر کمیته مشورتی خواسته کررنزا در مورد دادخواست با حدود 108,000 امضا خواستار systemwide shutdown.

مدارس گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را حفظ وضع موجود “تا 108,000 اپیدیولوژی” را تقاضا است.

کررنزا تصریح کرد که مدارس با تایید coronavirus موارد می توان بر اساس مورد به مورد.

کررنزا گفت که این ساختمان خواهد بود بازگشایی پس از تمیز کردن کامل.

چند پدر و مادر در مورد خواسته دولت از چندین سازمان حفاظت محیط زیست طرح های سیاست در اطراف تنوع و پذیرش مدرسه با توجه به کروناویروس بحران است.

کررنزا گفت که کسانی که در تلاش خواهد بود منجمد به طور موقت به عنوان شهر girds در برابر سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>