شهر نیویورک مستاجران می تواند دیدن یک 200 میلیون دلار ثروت باد آورده در اجاره به عنوان ده ها تن از پرونده های حقوقی علیه حریص صاحبخانه را راه خود را از طریق دادگاه ها.

بیش از 70 کلاس پرونده های حقوقی اقدام به هدف قرار دادن صاحبخانه که دریافت مالیات بر دارایی های شهرستان بهره مند شناخته شده به عنوان J-51 به وصله پینه کردن ساختمان های مسکونی در سراسر پنج بخش نیویورک, اما پس از آن بی ثبات واحد و شروع به اتهام نرخ بازار می گوید: حقوق مسکن غیر انتفاعی است که رهبری برخی از اقدامات دادگاه.

J-51 مزایای مالیاتی تنها برای اجاره-تثبیت ساختمان. اما عدم نظارت بر این بخش از شهرستان و دولت اجازه صاحبخانه برای بی ثبات کردن واحد و مسئول بازار اجاره.

“مستاجران شوکه هستند که صاحبخانه در حال دریافت مزایای و نه دادن مقرون به صرفه مسکن” گفت: هارون Carr, بنیانگذار و مدیر اجرایی حقوق مسکن ابتکار. Carr گفت: گروه کمک کرده است راه اندازی 55 J-51-دعاوی مربوط از سال 2016 بسیاری از آنها بهره کم درآمد و خانواده های طبقه کارگر.

بسیاری از صاحبان ساختمان تا پایان حل و فصل دعاوی با برخی از مستاجران تقسیم برگشت اجاره ثروت های بادآورده در صدها هزار نفر از دلار است.

اما برخی از کلاس اقدامات نیز بهره مند شوند ثروتمند مستاجران رو با 2009 دولت تجدید نظر حکم دادگاه که گفت که ساختمان های مسکونی صاحبان دریافت مالیات سود نمی تواند بند مقررات آزاد هر یک از آپارتمان خود را.

فعلی و سابق مستاجران در 444 E. 82 سنت در حال آماده به چنگک جمع کردن در بیش از $11.5 میلیون نفر در حل و فصل پرداخت از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه مالک ساختمان کلرمونت-نیویورک Associates, LLC با توجه به اطلاع از ادعای مدیریت شرکت از طریق پست از هفته گذشته است. صاحب این ساختمان وابسته به Feil گروه که دارای بیش از 7 میلیارد دلار ارزش املاک و مستغلات در سراسر ایالات متحده.

چند میلیون دلار حل و فصل بسیاری از صاحبخانه ها گریه ناپاک.

“آنچه مهم است به درک این است که مستاجران که آوردن این موارد وارد شده به طور داوطلبانه خود را به اجاره و در حال حاضر به دنبال یک ثروت باد آورده” گفت: Mitchell Posilkin ارشد مشاوره در اجاره تثبیت ارتباط است که نشان دهنده هزاران نفر از صاحبان املاک در نیویورک است.

“اجاره تاریخچه برای هر آپارتمان منحصر به فرد است و اغلب افراد وارد شده به آنها موافقت نامه موافقت خود را برای پرداخت اجاره بازار است. این است که در مورد کم درآمد مستاجران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی