کلیتون Kershaw را نگران دسامبر سری جهانی چیزی نیست که شما فکر می کنم

هیچ کس نمی داند زمانی که بیس بال خواهد بود اما دیگر coronavirus تاخیر شروع MLB فصل بیشتر احتمال سری جهانی باید برگزار شود به ماه نوامبر و یا احتمالا حتی ماه دسامبر است.

واضح نگرانی است که احتمالا بازی برای قهرمانی در دماهای بسیار سرد اما نه چرا داجرز ستاره کلیتون Kershaw اتحاد رزرو در مورد فصل گسترش است که تا کنون به تقویم.

“من همه برای بازی بازی به عنوان بسیاری از ما می, من فقط فکر می کنم هنگامی که شما شروع به گرفتن به بازی دیگر در سال شروع می شود که مؤثر در سال آینده” Kershaw به تازگی گفته AM 570 رادیو. “من فکر می کنم شما کمی مخاطره آمیز بیشتر شما را به این فصل است. من فکر می کنم بدیهی است که گسترش آن شاید یک زن و شوهر از هفته ها در پایان دادن به عقب اما مرد شما به هر بیشتر از آن شما شروع به صحبت کردن در مورد شکرگزاری, دسامبر, برای سریال های روز دنیا. می شود که کمی دارای لیت و لعل زیاد در نظر من است.”

Kershaw, 32, تاکید, اهمیت داشتن کامل offseason به بازیابی از فصل قبل است. سه بار Cy جوان برنده — که داجرز ساخته شده اند هفت راست postseasons و از دست رفته در سال 2017 و ’18 World Series — خوب خواهد بود با doubleheaders برای دریافت به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و او نیز احساس می کند تیم نمی خواهد نیاز به مقدار بیشتر از یک بهار آموزش پس از MLB می شود همه روشن برای از سرگیری فعالیت های.

Clayton Kershaw Dodgers
کلیتون Kershawگتی ایماژ

“من فکر می کنم اگر همه شروع تنگ آمد هر زمان که با این طرز فکر که ما توانایی پرتاب سه نوبت از سمت راست دروازه شما فقط نیاز به 20 روز” Kershaw گفت. “بیست روز را دریافت کنید شما چهار شروع می شود و است که می تواند از سه, چهار, پنج, شش (نوبت) و شما می تواند آماده برای فصل. به خصوص که همراه با گسترش فهرست اسامی امیدوارم آنها از ما چند اضافی بچه ها شاید کاهش برخی از کسانی که در نوبت های اولیه. وجود دارد راه های شما می توانید آن را به جایی که شما می توانید به عقب بر گردیم به بازی بازی های معنی دار تر ، که بهتر است برای همه. که بهتر است برای طرفداران, بهتر است برای صاحبان بهتر برای بازیکنان است. من فکر می کنم که بازیکنان ما نیاز به طرز فکر که ما می توانیم آماده در 21 روز (سه هفته و رفتن از وجود دارد.”

MLB و بازیکنان اتحادیه نهایی توافق در روز جمعه را در لیگ به $170 میلیون پرداخت می شود به 40-مرد فهرستی از بازیکنان پول آن را پوشش دو ماه از چه قرار بود شروع فصل بیس بال. دو طرف باید درک است که وجود خواهد داشت تلاش برای بازی به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل بازی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>