Clemson linebacker اشعیا سیمونز می تواند پاسخ برای غول

INDIANAPOLIS — از تمام مهارت های بسیاری از بني اسرائيل سیمونز دارای و به ارمغان می آورد به این زمینه وجود دارد و بسیاری از, در واقع — آن را بیش از احتمال زیاد غول طرفداران خواهد ثبت نام برای دریافت با شماره 4 انتخاب در پیش نویس اگر او می تواند به حل یکی خاص و timeworn مشکل:

جلوگیری از تنگ به پایان می رسد از ظهور غول’ دفاع.

سیمونز آقای همه چیز در کلمسون به نظر می رسد به عنوان اگر او جمع شده بودند و قرار داده بر روی زمین است که برای دقیق ماموریت.

“این بازی در حال تحول است به طوری که نام این بازی در حال حاضر توقف تنگ می رسد” سیمونز گفت: روز پنج شنبه در NFL سراغ ترکیب. “بنابراین چیزی که باید انجام شود برای جلوگیری از این تراویس Kelces و جورج منی پاش مهبل خارج وجود دارد.”

چیزی است که باید انجام شود. این مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل هشدار دهنده و در واقع آن را برای هر کسی که شاهد غول’ دفاع به طور کلی در چند سال گذشته و به ویژه ناتوانی خود را به ستیزه با به پایان می رسد.

سر مربی جدید جو قاضی و جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام در فصل شماره 1 نیاز به پیدا کردن یک راه برای مقابله با مارک اندروز (کلاغ), O. J. Howard (Buccaneers), داود Njoku (Browns) و بسیاری formidably, بازیگوش (49ers) و ژاک Ertz از عقاب دو بار.

سیمونز به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی سریع و ماهر به اندازه کافی به چالش را بپذیرید و زنده ماندن آن است.

آنچه که او ارائه می دهد یک دلیل قانع کننده که چرا او باید با شنیدن نام او در اوایل دور اول.

“اگر شما می دانید که جورج بازیگوش و تراویس Kelce هستند و سپس توضیح می دهد که از آن همه” سیمونز گفت. “توقف تنگ به پایان می رسد و linebackers بازی مرد در پشت در حال اجرا است … مانند بازی دیگر 250 پوند linebacker. این بیشتر بچه ها که قادر به اجرای یک سمت به سمت و قادر به پوشش. آن را فقط به یک ضرورت در حال حاضر با تنگ به پایان می رسد و در حال اجرا پشت.”

عبارت “شما می توانید خط او را بیش از همه زمینه” استفاده مفرط است و به ندرت به عنوان پوشش در یک موقعیت خاص و ارائه با کیفیت بالا جرقه بزند در آن موقعیت نادر است.

سیمونز استثنا است. او در این زمینه برای 738 جرقه بزند در طول این فصل برای کلمسون و شکست شگفت انگیز است. او تا به حال 106 جرقه بزند در خط دفاعی, 239 در جعبه 256 به عنوان یک اسلات cornerback هفت به عنوان گسترده ای cornerback و 130 به عنوان عمیق, ایمنی, با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. پس این به این معنی او در بازی خارج linebacker داخل linebacker, cornerback و هر دو ایمنی نقاط.

او اندازه گیری در ترکیب 6-پا-3⁵/₈ و 238 پوند بلند و لاغر و در عین حال به اندازه کافی سنگین پوند دور در برابر اجرا و او انتظار می رود برای اجرای 40 yard dash در 4.4 ثانیه محدوده.

Isaiah Simmons
اشعیا سیمونزAP

Clemson دفاعی هماهنگ کننده نفت برنت Venables کردم بهترین از سیمونز که به پایان رسید خود را در کالج حرفه ای با 238 پردازد 28.5 پردازد برای از دست دادن 11 کیسه شش مجبور گیر میکنه و چهار interceptions.

برخی از NFL پیشاهنگی هستند نه شیفته با jack-of-all-trades پرنیان سیمونز می دهد نگران او نمی خواهد در هر یک تکه از شرح شغل. آن را به یک خلاق دفاعی هماهنگ کننده برای بهترین استفاده از سیمونز که بالا مانند فوتبال فراست که او در نشست مشترک linebacker/دفاعی backfield جلسات در کلمسون و قادر به جذب چند تکالیف او انجام شده به هر بازی.

“من می دانم که سال پیش از آن خوب نیست به یک موقعیت کمتر مرد” سیمونز گفت. “اما در حال حاضر آن را تبدیل به سود برای من فقط به دلیل همه کاره بودن من قادر خواهید بود به انجام بازی linebacker, بازی, ایمنی, هر آنچه در آن است که من احساس آن را دوست دارم فقط به من کمک می کند ،

سیمونز گفت: او مدل بازی خود را پس از سه خیمه بازیکنان NFL گرفتن هر چه می کند برای اضافه کردن به خود را ورزشی toolbox. او مطالعات فون میلر عبور با عجله از سر Jalen رمزی man-to-man پوشش تکنیک ها و Tyrann متیو توانایی پرسه زدن در سراسر این زمینه است.

“من در بیت و قطعات از همه آنها و نوع پرتاب آنها را به بازی” سیمونز گفت.

وجود دارد هیچ نشانه ای غول ها همه در سیمونز نشده است و تاریخ به ما می گوید حق رای دادن گرفته شده نه یک linebacker در دور اول یک پیش نویس NFL سال 1984 زمانی که کارل بانک انتخاب شد با شماره 3-به طور کلی انتخاب کنید.

سیمونز می گوید او نمی باید نقش های مورد علاقه.

“من مانند یک رهگیری فقط تا آنجا که من مانند یک گونی,” او گفت:.

رسمی سیاه و سفید ترکیب sweatshirt ابلق با توجه به سیمونز بود “34 LB” در یک جعبه قرمز در جلو سمت چپ. از او پرسیده شد که چگونه او پاسخ می دهد وقتی کسی از او می پرسد چه موقعیت او بازی می کند.

“دفاع” سیمونز گفت.

خداوند می داند که غول های بیشتری نیاز دارند که هر کجا که آنها می توانید آن را دریافت کنید. سیمونز به ارمغان می آورد بسیاری از راه های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im