Clemson QB ترور لارنس ری استارت coronavirus جمع آوری کمک

Clemson کارفرمایی ترور لارنس و دوست دختر خود را ماریسا Mowry اعلام کرد در رسانه های اجتماعی شنبه جدید GoFundMe ابتکار به جمع آوری پول برای قربانیان و خانواده های آنها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لارنس اصل راه اندازی یک GoFundME صفحه اوایل هفته تا Clemson خواسته star quarterback برای حذف صفحه در مطابق با قوانین NCAA می کند که ورزشکاران خود را به استفاده از نام و تصویر و یا مثل برای هر crowdfunding تلاش. NCAA سپس گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای که آنها اجازه می دهد در مدارس به “تنظیمات لازم’ به حکومت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه داده است که لارنس به اعلام موسسه خیریه را راه اندازی مجدد.

“ماریسا و من از ایجاد این صندوق برای کمک به دوستان و همسایگان ما در پلهام و شمال ایالت کارولینای جنوبی جوامع مقابله با برخی از چالش های آورده COVID-19 وضعیت” لارنس گفت. “ما امیدواریم که دیگران را به پیوستن به ما در حمایت از بسیاری از خانواده های نیازمند. این بار به چالش کشیدن و هیچ کس نباید پشت سر گذاشت.”

لارنس و Mowry مطرح $2,670 در اولین GoFundMe خیریه صفحه تا زمانی که آن متوقف شد روز دوشنبه در مشاوره توسط Clemson این انطباق ، Mowry است که یک بازیکن فوتبال در اندرسون دانشگاه است که در حدود 15 مایل از Clemson را در محوطه دانشگاه.

NCAA انتقاد قرار گرفته بود در ابتدا برای توقف خیریه در رسانه های اجتماعی اما این سازمان گفت: آن را بپرسید نه لارنس را به پایین صفحه و تاکید کرد دیگر ورزشکاران می توانید با استفاده از وب سایت های مانند GoFundMe به جمع آوری پول برای کسانی که مبتلا به این ویروس است.

این “ترور لارنس و ماریسا Mowry COVID-19 صندوق امداد” پیوست و با یک تیم از ورزشکاران دیگر در سراسر جهان برای جمع آوری پول برای کسانی که تست شده برای coronavirus. وجوه اهدا خواهد شد به تلاش های در جورجیا گرجستان و جوامع در سراسر شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه است.

“ما اعتقاد داریم که مسیحیان آن است که مسئولیت ما را به عشق و خدمت به کسانی که در اطراف ما به خصوص از طریق این بیماری همه گیر” لارنس گفت. “ما قدر هر گونه تلاش از همه شما. هر دلار باعث می شود تفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>