کلینیک باز می شود درایو از طریق coronavirus تست برای آمیش, Mennonites

کوچک coronavirus درایو-از طریق آزمایش ایستگاه در حال حاضر راه اندازی شده است برای خدمت به پنسیلوانیا Amish و منونایت جوامع است.

مرکزی پنسیلوانیا درمانگاه نظارت بر عملیات در بلویل به دلیل آن را می خواهد به مطمئن شوید که تست سریع برای این بیماری در دسترس است برای همه از جمله کسانی که سفر با اسب و کالسکه به گفته معاون اخبار.

“ما در حال حاضر در ارتباط با این جامعه و تست فرصتی است برای بالا بردن آگاهی در مورد نیاز به انزوا از آسیب پذیر افراد” D. Holmes مورتون درمانگاه بنیانگذار و گفت: این سایت.

این درمانگاه دارای اداره 65 آزمون پس درایو-از طریق آزمایش هفته گذشته آغاز شد سی ان ان گزارش داد. این همکاری با آلودگی منبع شناسایی start-up توسعه داده است یک راه جدید برای تست ویروس.

“ما آزمون CSI-Dx تست سیستم به طور مستقیم تشخیص ویروسی در ژنوم Covid-19” گفت: Regina Lamendella از بنیانگذاران شرکت و استاد زیست شناسی در Juniata College.

“با این تست ما قادر به دیدن کل ژنوم ویروسی و چگونه آن را تغییر و چه گونه های در حال شناور در اطراف,” او اضافه شده است. “با نگه داشتن که تکامل از پاتوژن در حال رفتن به بسیار مهم است زیرا ما می دانیم نوع پاتوژن آن است و… می تواند تغییر بسیار سریع است.”

مورتون امیدوار است این تست به شما کمک جامعه “پیش از این عفونت” قبل از آن می تواند بدتر وجود دارد.

“این است که همچنین به آنها آموزش در مورد خطر داشتن گردهمایی که آیا آن کلیسا و یا مراسم عروسی و یا مجالس ترحیم” او با سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de