نیکز افسانه والت “کلاید” Frazier فکر این تیم برنج را فراموش کرده بود در مورد حق رای دادن به عنوان اولین تیم. نمی تواند آنها را سرزنش. آن بوده است بسیار طولانی است.

به عنوان اولین گزارش پست نیکز جمعه اعلام کرد مرحله بندی 50th anniversary جشن اولین قهرمانی از 1969-70 فصل است. اصلی جشن رخ خواهد داد و در حاصل کار دو تیم از مارس 21 بازی در باغ در برابر رزمندگان. Stephen Curry, نزدیک به بازگشت از یک استخوان شکسته در دست چپ او را وادار به یادگیری زیادی در مورد نیکز’ تاریخچه طلایی.

“وجود دارد هیچ چیز پخت و پز و هیچ کس نمی دانست هر چیزی” Frazier گفت: پست تجلیل که به عنوان تیم. “من گفتم که:” مرد ما رو به انجام کاری.’ “

تمام زندگی اعضای 1969-70 تیم معتقد هستند قادر به آن را با توجه به منابع — در سمت راست پایین به نیمکت بچه ها مانند Cazzie راسل مایک Riordan بیل Hosket جان وارن و همین ممکن است.

البته افسانه ای آیکون با تعداد بازنشسته در تیر وجود دارد خواهد بود — شروع با Frazier تیم دیرین MSG شبکه گوینده Willis Reed, بیل برادلی و بارنت.

“این رفتن به همان — ما فقط خانه” Frazier گفت. “ویلیس خواهد بود که کاپیتان ما گفتن از کجا بود. بچه های دیگر خواهد بود, گفتن جوک های مشابه مانند آنها استفاده می شود به انجام مانند بارنت. آن را سرگرم کننده بود. بخش غم انگیز خواهد بود که افرادی که نمی شد وجود دارد. [مربی Red] Holzman, [دیو] DeBusschere, [مربی] دنی Whelan. او در زندگی این تیم همیشه در یک شوخی روحیه گرفتن ما را به خنده.”

سه مرحوم بازیکنان DeBusschere, Nate بومن و دیوید Stallworth. فریزر نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که او را دیدم ممکن است وارن و Hosket.

“ما شخصیت تیم” Frazier گفت. “شما نمی توانید ذکر فریزر بدون Bradley یا بارنت. در ’73 [نیکز دوم title] ما تا به حال بهتر استعداد با Earl [مونرو] و جری لوکاس. اما ’69-70 ما تا به حال به بازی به عنوان یک تیم برای برنده شدن. که و دفاع. من می توانم به ثمر رساند. ویلیس کرده اید می تواند به ثمر رساند. اما ما نمی توانست قهرمانان. هر کس قربانی به خصوص برای همه درگیر است.”

قهرمانی خشکسالی خواهد رسید 47 سال یک بار نیکز به طور رسمی حذف از پلی آف — به احتمال زیاد مدتی در اواخر ماه مارس است. از آن خواهد شد هفت سال راست بدون حذفی اسکله و فریزر به نام اکثر بازی ها در تلویزیون.

“هیچ راهی” Frazier گفت: وقتی پرسید که آیا فکر نیکز عنوان خشکسالی طول از این ممکن بود. “من فکر می شد و عناوین هر پنج شش سال. و 1994 [زمانی که آنها تا 3-2 در فینال در مقابل راکت] سال بود که باید می آن را به دست آورد. من هرگز فکر نمی کردم این نوع از خشکسالی اتفاق می افتد.”

به احتمال زیاد است که چرا 1969-70 تیم هنوز جاودانه است. اما نه هر کس متصل به فصل دعوت شد. با توجه به صاحب جیمز دولان طولانی در حال اجرا دشمنی با مرو آلبرت رادیو صدای این باشگاه که فصل آلبرت بود و نمی خواست دوباره به عنوان پست اندرو Marchand گزارش شده است.

“خوب/بد — سیاست” Frazier گفت.

آلبرت نیز در لیست سیاه برای 40 سالگرد جشن سال 1973 تیم در سال 2013 و 40 سالگرد عنوان اولین تیم در 2009-10.

سابق نیکس جمهور فیل جکسون با حضور 2013 مراسم از سال 1973 تیم. او همچنین در 1969-70 تیم ملی بود اما در مجروح ذخیره بازی در نقش های غیر رسمی تیم عکاس به عنوان شخص وابسته به افسانه ای lensman جورج Kalinksy.

جکسون اخراج شد به عنوان تیم رئیس جمهور در سال 2017. فریزر و یک Jackson دانشیار بی اطلاع هستند و اگر ذن استاد که در حال حاضر زندگی می کند بیشتر در مونتانا شرکت خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de