Colby غار Oilers به جلو مرده در 25 زیر مغز خونریزی

Edmonton Oilers به جلو Colby غار درگذشت شنبه صبح روز بعد تحت عمل جراحی اورژانس برای مغز خونریزی خانواده اش اعلام کرد.

او 25.

“آن را با غم و اندوه بزرگ برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که ما Colby غار گذشت اوایل صبح امروز” غار خانواده در بیانیه ای گفت. “من (همسر امیلی) و هر دو خانواده ما در شوک اما می دانم که ما Colby بود دوست داشتم از صمیم قلب توسط ما خانواده و دوستان خود کل هاکی جامعه و بسیاری دیگر. ما با تشکر از همه برای نماز خود را در طول این زمان دشوار است.”

در روز سه شنبه غار تا به حال عمل جراحی اضطراری برای حذف یک کلوئیدی کیست بود که باعث فشار بر روی مغز. او همچنان در پزشکی ناشی از کما پس این روش به پزشکان مبارزه برای نجات زندگی خود را در تورنتو Sunnybrook بیمارستان.

غار خانواده او اجازه نداده بود در بیمارستان با او به دلیل coronvirus احتیاطی اما امیلی گفت: در طول هفته او و پدر و مادر خود را به او را از طریق یک پنجره و صحبت کردن به او را با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری.

غار که ازدواج کردم در تابستان گذشته تقسیم این فصل بین Oilers و اهل Bakersfield. او پیش از این برای Boston Bruins.

“لیگ ملی هاکی خانواده سوگوار دلخراش عبور از Colby غار که زندگی و هاکی حرفه ای هر چند خیلی کوتاه بود inspiringly سمبل از بهترین بازی ما” NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت. “Undrafted اما رام نشده Colby بود و بی امان در تعقیب خود هاکی رویا با هر دو Edmonton Oilers و بوستون برونز سازمان. جدی و سختکوش بازیکن او را تحسین با هم تیمی ها و مربیان. مهم تر او گرم و سخاوتمندانه کسی که دوست خوبی توسط همه کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به او را می دانم. ما ارسال ما صمیمانه تسلیت به همسرش امیلی خانواده و Colby دوستان بی شماری را در سراسر جهان هاکی.”

اهل رئيس جمهور و مدیر عامل دیوید اندروز نیز پرداخت ادای احترام به غار.

“Colby غار بود محبوب به عنوان یک هم تیمی و دوست و به عنوان یک شوهر و پسر” اندروز در بیانیه ای گفت. “کل لیگ هاکی آمریکا گسترش ما عمیق ترین تسلیت به Colby همسر امیلی و تمام اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که زندگی او را لمس در Oilers و برونز سازمان ها و در سراسر هاکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>