پذیرش کالج رسوایی پدر از زندان آزاد شده اولیه با توجه به شیوع کروناویروس

یک دره نپا شراب محکوم گسترده پذیرش کالج رسوایی کردم فنر از زندان در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش روز شنبه.

ما منطقه قاضی ایندیرا Talwani تایید Agustin Huneeus جونیور درخواست برای آزادی های اولیه در هفته گذشته با اشاره به رو به رشد شیوع ویروس و خمار را “منحصر به فرد سلامت شرایط” لس آنجلس تایمز گزارش داد.

Huneeus, 54, مرخص شد در 17 مارس دو هفته قبل از پایان پنج ماه زندان برای موافقت با پرداخت 300.000 دلار رشوه به دختر خود راه به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

اما پدر و مادر دیگر به اعدام محکوم شده در “Varsity Blues” عملیات لس آنجلس تاجر Devin اسلون به حال خواسته قاضی مشابه امداد و رد شد.

بابا تا به حال موفق به نشان می دهد او می خواهم به درخواست سرپرست در زندان خود را در لامپوک و خسته اداری استفاده از اوایل انتشار — و نه تا به حال او نشان داده شده است یک “بیماری تهدید کننده زندگی” است که اجازه می دهد او را به رفتن مستقیم به دادگاه Talwani حکومت.

حرکات هر دو Huneeus و اسلون مهر و موم شد برای محافظت از اطلاعات در مورد سلامت خود را.

Huneeus منتشر شد به خانه بردهاند. اسلون چهار ماه حکم به پایان می رسد آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>