کالج, مسابقات بسکتبال ممنوعیت طرفداران در میان coronavirus نگرانی

یشیوا در حال حاضر آن مریلند اتاق های هتل ها لغو شود با توجه به coronavirus نگرانی و در حال حاضر دو دور اول از NCAA Division III مسابقات بسکتبال آغاز جمعه برگزار خواهد شد بدون تماشاگر میزبان مدرسه دانشگاه جانز هاپکینز اعلام کرد.

“در مریلند به تازگی تایید موارد COVID-19 و بر اساس CDC راهنمایی برای اجتماعات بزرگ ما تعیین کرده اند که آن را محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگران” جانز هاپکینز در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب. “ما در حال ساخت هر گونه تعيين مورد دیگر JHU حوادث در این زمان; در حالی که ما در انتظار راهنمایی بیشتر از مقامات بهداشت عمومی ما خواهد بود ارزیابی های بزرگ, حوادث, در مورد پایه و اساس. ما تاسف هر گونه ناراحتی به خانواده و طرفداران این بازیکن است.”

این JHU بیانیه اضافه شده است که هر یک از افرادی که خریداری بلیط در پیشبرد باید تماس با مدرسه ورزشی بخش در 410-516-7490 یا [email protected] در طول ساعات کار منظم برای به دست آوردن بازپرداخت را انجام دهید.

یشیوا است که میله میله به صورت موسسه پلی تکنیک ورچستر در 1 بعد از ظهر جمعه با پن استیت هریسبورگ اوج خاموش در برابر دانشگاه جانز هاپکینز در 6 p. m.

یشیوا آن اتاق در DoubleTree by Hilton Hotel در مریلند, Md. لغو کمتر از یک دقیقه قبل تیم را وارد برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به مکابیان مربی الیوت Steinmetz.

یک یشیوا دانشجو آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته. ارتدکس یهودی اداره مدرسه یافت تیم دیگر اقامت در هتل در مرکز شهر بالتیمور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de