کالج, شناگر شکایت ایلینوی گفته پلیس پس از دوخته شدن با یک تفنگ به سر خود

عضو Eastern Illinois University تیم شنا ادعای او دروغ دستگیر شده توسط پلیس در سال گذشته زمانی که او به زمین پرتاب شد و برگزار زور اسلحه همراه ایلینوی بزرگراه.

Jaylan ساقی 20 طرح دعوی در دادگاه در روز یکشنبه علیه شش افسر پلیس به اتهام دروغین بازداشت غیر قانونی, جستجو و تشنج و از نیروی بیش از حد به آیتالله سیستانی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

ساقی تنها سیاه و عضو تیم شنا خواسته شد توسط مربی خود را به گرفتن یک عکس از یک جاده ای ثبت نام برای این تیم حساب رسانه های اجتماعی.

به عنوان او راه رفتن به سمت اتوبوس تیم نزدیک به یک استراحت متوقف کردن ایالتی 80 چندین اتومبیل های گشت کشیده تا به او و افسران نزدیک با اسلحه کشیده شده است.

“پدرم به من آموخت در سن جوانی چه باید بکنید هنگامی که شما در حال متوقف شده توسط پلیس — توقف فورا قرار دادن دست خود را از بالا رها کردن هر چیزی که شما در حال نگه داشتن و رها کردن را به زانو در,” Jaylan در بیانیه ای گفت.

“من امیدوار من هرگز مجبور به استفاده از این مشاوره در زندگی من است که تغییر در ثانیه است.”

ساقی سپس 19 کاهش یافته است به زانو خود را و قرار دادن دست خود را, اما مجبور شد به زمین توسط افسران — با برگزاری یک تفنگ به سر خود و تهدید به “ضربه خود را fu–ing سر” اگر او نقل مکان کرد و با توجه به ACLU.

پس از دانش مربیان دخالت ماموران متوجه شدم ساقی بود که فرد آنها به دنبال آن بودند و آنها او منتشر شد.

“آنها هرگز گفته Jaylan چرا او دستگیر حتی پس از آنها متوجه اشتباه خود گفت:” راشل مورفی, کارکنان, وکیل در ACLU of Illinois.

“آن را به پاک کردن آنها بر اساس آنها تصمیم به دستگیری و آسیب Jaylan در این واقعیت است که او یک جوان سیاه.”

ساقی است تحت پیگرد ماموران از همتون اداره پلیس در ایست مولین اداره پلیس و Rock Island County Sheriff را به صورت نادرست بازداشت, بازداشت بیش از حد و استفاده بیش از حد از زور.

این بخش نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im