یک مرد کلرادو در یک رابطه باز, با دوست دختر خود بوده است به جرم قتل معشوق را پس از پیدا کردن جفت در رختخواب هم با توجه به گزارش.

اندرو جوزف Firkins, 47 بود به جرم قتل درجه اول در روز سه شنبه در مارس تیراندازی مرگ نیکلاس جیمز Laduke, 37 — کسی که با او داشت با دوست دخترش, Shelby Stallwood ساعت پس از سه اجتماعی با هم در یک رستوران کلرادو اسپرینگز روزنامه گزارش.

Firkins گرفت و به تناسب از حسادت و پس از پیدا کردن Stallwood و Laduke در رختخواب با هم در زن و شوهر کلرادو اسپرینگز آپارتمان دادستان گفت.

قبل از آن که روز سه نفره مشترک دور از نوشیدنی های بیش از طول چندین ساعت در یک رستوران محلی مکزیکی. Firkins و سپس توافق به اجازه Laduke اقامت در آپارتمان برای چند روز آینده پیش از بلندی snowstorm با توجه به شهادت در طول هفت روز دادگاه.

Firkins و Stallwood در ابتدا خوابش هم در اتاق خود اما Firkins بعد از خواب بیدار شد برای پیدا کردن دوست دختر خود را دیگر در رختخواب با او. او سپس در بر داشت Stallwood و معشوق با هم در یک اتاق خواب مهمان جرقه این تیراندازی منجر به مرگ گزارش روزنامه.

Stallwood بعد گفته پلیس او را دیدم Firkins ایستاده بیش از Laduke بدن پس از شنیدن یک سری از صدای شلیک گلوله, KRDO گزارش.

Firkins’ وکلای مدافع استدلال کرد که Laduke او حمله اول و خواسته منصفه برای کمتر قتل درجه دوم اعتقاد به نقل از “بسیار تحریک کننده” عمل دیدن دوست دختر خود را در رختخواب با مرد دیگری.

“یک خانه است که در جایی شما باید احساس امن و امن” مدافع کلی مک کالو گفت: یک هیئت منصفه.

یک قتل درجه دوم اعتقاد خواهد انجام یک جمله حداکثر 32 سال با توجه به Colorado Springs Gazette. به جای Firkins محکوم شد سه شنبه به زندگی در زندان با امکان آزادی مشروط دادستان اعلام کرد.

Firkins’ وکلای مدافع ادعا Stallwood شکست “قوانین زمین” از زن و شوهر رابطه باز, اما دادستان اصرار داشت که آنها تا به حال هیچ گونه درک این روزنامه گزارش.

Stallwood نمی تواند به یاد بیاورید که آیا او تا به حال رابطه جنسی با Laduke قبل از مارس 12, تیراندازی او شهادت دادند. دادستان ادعا کرد او بیش از حد خجالت به اعتراف به حقیقت در مقابل “غریبه” در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im