دانشگاه کلمبیا لغو دو روز از کلاس ها در این هفته به دلیل یک فرد در مدرسه تحت قرنطینه از coronavirus قرار گرفتن در معرض این دانشگاه را رئیس جمهور اعلام کرد در روز یکشنبه ایمیل.

“من از نوشتن این شب به اطلاع همه که یک عضو از جامعه ما قرنطینه شده به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) ما تصمیم گرفته اند به حالت تعلیق در کلاس های دوشنبه و سه شنبه” رئیس جمهور کلمبیا, Lee Bollinger نوشت: در یک ایمیل.

بولینگر اشاره کرد که فرد تحت قرنطینه نشده است مبتلا به این ویروس مرگبار است. آنها نمی گویند که اگر آن را یک دانشجو یا عضو هیات.

“این اقدام در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از گسترش ویروس” رئیس جمهور نوشت.

از شنبه تا شروع رخصتی بهار در جمعه کلاس ها آموزش داده می شود از راه دور بولینگر گفت.

در ضمن هوفسترا دانشگاه در لانگ آیلند لغو این هفته کلاس هنگامی که یک دانش آموز گزارش آنفولانزا مانند علائم یکشنبه پس از شرکت در یک کنفرانس با کسی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دانش آموز در حال آزمایش است و در انزوا نگه داشته, دانشگاه, اعلام کرد, در بیانیه ای. شش سایر افرادی که در تماس نزدیک با دانش آموز خواسته شده است به خود شده است.

“ما می خواهم به تاکید است که این اقدام یک اقدام احتیاطی گرفته شده برای ارائه صلح از ذهن به دانشجویان و استادان و کارکنان و خانواده” مدرسه گفت.

این دانشگاه دارای هیچ تایید coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی