دانشگاه کلمبیا تبدیل ورزشگاه فوتبال به کروناویروس بیمارستان صحرایی

دانشگاه کلمبیا تبدیل آن بالا منهتن فوتبال ورزشگاه به یک بیمارستان صحرایی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این گنبد تسهیلات در 218th خیابان در اینوود شناخته شده به عنوان حباب را از خانه تا 288 خفيف COVID-19 علائم ابتدا در اوایل هفته آینده در این دانشگاه پنج شنبه اعلام کرد.

“ایجاد یک پزشکی مرکز درمان در داخل یک گنبد به طور معمول مورد استفاده توسط ما تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزشکاران است که برای اولین بار در کلمبیا گفت:” پیتر Pilling Campbell خانوادگی مدیر دو و میدانی بین دانشکده, در بیانیه ای.

“هر کس یک بخش برای بازی در این بحران و ما مفتخریم به انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از بهورزان و داوطلبان هستند که در خط مقدم درمان COVID-19 بيمار.”

NewYork-پروتستان بیمارستان و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در حال همکاری با شهر و دولت برای توسعه اورژانس بیمارستان امید به کاهش شدت ضعف سیستم بیمارستان است که buckled در این شهرستان شیوع کانون.

ایالت نیویورک گزارش کرده است بیش از 159,000 مثبت coronavirus بیماران و همچنین بیش از 7000 ویروس-مرگ و میر ناشی از پنج شنبه شب.

به طور معمول استفاده می شود به عنوان یک داخلی در زمستان تمرین تسهیلات برای کلمبیا شیرها کارگران در این ماه شروع به نصب خاص کفپوش و امکانات دیگر برای حمایت از بیماران ، کارکنان و تجهیزات پزشکی.

مراقبت مرکز خواهد بود کارکنان در درجه اول با سابق نظامی آمریکا در رابطه با NewYork-پروتستان را خط مقدم کارکنان.

این بیمارستان صحرایی خواهد شد و پس از اواخر مهر و موم نیروی دریایی Ryan F. لارکین و پیوستن دیگران بنا در پارک مرکزی این Javits Center و کلیسای جامع سنت جان الهی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>