کمدین اخراج از کروز پس از فرار coronavirus قرنطینه

یک اورگان کمدین بود که کار بر روی coronavirus زده MS Westerdam کروز — که لنگر انداخت در کامبوج پس از تبدیل به دور از پنج کشور — می گوید: او از کار اخراج شده است از آینده مباحث پس از فرار شده است.

فرانک پادشاه گفت: او فرار هتل مستند پس از اجرا یکی از هلند و امریکا و بوش که مسافران متحرك آزمایش مثبت برای coronavirus, ایستگاه خبری WGXA گزارش شده است.

“ما گیر شد در این هتل که از آن من خود تبعید” شاه گفت: خروجی.

کمدین استخدام شده بود به عنوان سرگرمی در این کشتی که بود سرگردان در دریا به مدت دو هفته در میان ترس از بیماری های عفونی.

“من تا به حال چهار را نشان می دهد در کشتی بعضی از بهترین نشان می دهد تا کنون شما می دانید چرا که ما همه در آن با هم” پادشاه گفت:. “من ساخته شده یک چند جوک در مورد این قایق عشق, این دستکش قایق با تشکر از شما.”

کروز کشتی حامل 1,554 فتح مسافران و 802 خدمه در نهایت go-ahead برای بارانداز در کامبوج جمعه که در آن کشور به نمایش در آمد آنها و پاک چند صد نفر از آنها را به خانه بروم.

اما پس از آن یک زن 83 ساله آمریکایی بود که در کشتی آزمایش مثبت برای این ویروس در روز بعد باعث شد مقامات به توقف هر گونه جنبش بیشتر از مسافران و خدمه.

“به طوری که متوقف شد و همه از حرکت هیچ کس دیگری در سمت چپ کشتی” پادشاه گفت: اخبار ایستگاه.

مسافران که در حال حاضر متحرك و اقامت در یک هتل در پنوم پن در انتظار سفر خانه نیز گفت: برای توقف حرکت بیشتر به منظور آزمایش می شود.

اما پادشاه گفت که در آن نقطه او تصمیم به ترک و پرواز به اورگان از طریق سیاتل قبل از گرفتن سواب نتایج آزمون بازگشت.

او در آنجا متوجه شدند که او از کار اخراج شده است از خط کروز برای نافرمانی قرنطینه دستورالعمل.

“شما می دانید آن را تقصیر من نیست من پاک شد توسط [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دو بار آن را مانند من مرتکب برخی از وحشتناک دلواپسی من فقط dodged گلوله” شاه گفت WGXA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>