تجاری و منازل به قصد سرقت افزایش می یابد پس از coronavirus اقدامات اضطراری

تجاری و منازل به قصد سرقت در شهر نیویورک افزایش یافته است و 75 درصد در میان شیوع کروناویروس با توجه به داده ها از NYPD.

پلیس گفت: 254 کسب و کار قرار داده شده اند بین مارس 12 روز وضعیت اضطراری دستور صادر شد توسط شهردار, بیل د Blasio و 31 مارس است.

این است تا از 145 منازل به قصد سرقت ثبت شده برای همان دوره زمانی در سال گذشته NYPD مقامات گفت.

“آنچه ما میبینیم این است که مجرمان به طور خاص هدف قرار دادن پول نقد کسب و کار در سوپر مارکت ها و bodegas گفت:” NYPD رئیس جرم و کنترل استراتژی های مایکل LiPetri.

LiPetri به ذکر است که این روش در پشت بسیاری از منازل به قصد سرقت تغییر کرده است با توجه به اقدامات اضطراری در محل قرار داده برای توقف COVID-19 گسترش یافته که بسیاری از کسب و کار به درهای بسته خود را.

“فرصت ها هستند در یک محل متفاوت است. وجود دارد مقدار زیادی کمتر اتفاق می افتد در طول روز مثلا خیلی کمتر کامیون در حال گرفتن دزدیدند. این منازل به قصد سرقت ما شاهد در حال حاضر سازمان یافته تر و به طور خاص هدف قرار داده است. وجود دارد خیلی بیشتر شب ورود بیشتر مجبور ورود افراد و شکستن قفل برای رسیدن به کسب و کار در حالی که آنها در حال بسته” LiPetri گفت.

ستیز با قرار وثیقه اصلاحات قانون که تصویب شده در Jan 1, تنها تشدید مشکل LiPetri گفت.

“ما واقعا تلاش می کرد با قید وثیقه اصلاحات. آن بوده است از نگرانی قبل از COVID-19 و حتی بیشتر از آن پس از” او گفت:, و اضافه کرد که زمانی که یک فرد به اتهام سرقت آنها منتشر شد در تعهد خود را مگر اینکه آنها را به حال قبل از جنایت خود را ثبت و یا وجود یک “عامل تشدید” در جرم و جنایت.

“ما هنوز در حال ساخت فوق العاده دستگیری, اما من دیده ام چند افرادی که دستگیر شده اند به سرقت در این سال و پس از آن منتشر شد که روز بعد. و در حال حاضر آنها با استفاده از COVID-19 وضعیت و هدف قرار دادن فروشگاه های که باید بسته شود چرا که از این فرمان اجرایی” او گفت:.

“پلیس وجود دارد خارج وجود دارد, ساخت, دستگیری هر دو هنگامی که این اتفاق می افتد و پس از این واقعیت کارآگاهان با تحقیق در مورد جنایات. اما این افراد در ارتکاب این جنایات را حق بازگشت در خیابان.”

نگرانی نیز وجود دارد در اداره پلیس است که برنامه ریزی شده آزادی زندانیان از Rikers Island می تواند یکی دیگر از سربازان ارتش در جنایات.

“وجود دارد که قطعا افرادی که آزاد شده اند از Rikers که رفته برای ارتکاب جرم” یک مقام عالی رتبه گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im