تجاری املاک و مستغلات صنعت در آینده با خلاق چرخش برای اجاره معاملات

تجاری املاک و مستغلات صنعت تطبیق coronavirus قرنطينه توسط renegotiating فروش و اجاره, توقف فیزیکی تور و داشتن فرانک مذاکرات با وام دهندگان — که از آنها می توان رسید.

مستاجران همچنان در جستجوی بعدی خود را در فضای اداری — coronavirus سر در گم می شود — فقط می توانید آن را از طریق آگهی و تورهای مجازی در حالی که مستاجران برنامه ریزی در حال حرکت به یک فضای جدید ممکن است انتظار طولانی تر در حال حاضر که همه ساخت و ساز کشور متوقف شده است.

“هیچ کس نشان دادن فضای مناسب در حال حاضر می گوید:” مستاجر کارگزار ویلیام مونتانا از Savills. “ما در حال ارائه اطلاعات و برنامه های کف و اجرای تورهای مجازی اما نه رفتن به شهرستان و نشان دادن فضا.”

نگران کسب و کار نیز جاری شدن سیل کارگزاران و وکلای بپرسید که آیا آنها باید خود را پرداخت آوریل 1 اجاره. مونتانا می گوید مشتریان خود را به پرداخت اگر آنها می توانند. “اما ارسال آن همراه با یک توجه داشته باشید که می گوید:” اگر همه چیز به ما ممکن است به یک مکالمه — اما در حال حاضر ما همه در این با هم,” او می گوید.

که در آن کسب و کار درآمد, مونتانا, مذاکره برای تسلیم اجاره برای یک زن و شوهر از ماه. پرداخت چنین ممکن است یش بر روی تمدید اجاره نامه.

در موارد دیگر او مذاکره “می آمیزد و گسترش,” که در آن زمان اجاره است توسعه یافته, توسط, می گویند 10 سال دیگر با کاهش اجاره بها و ماه رایگان اجاره که بلافاصله شروع.

“هر وضعیت منحصر به فرد است و هر کس در حال رفتن به رفتار متفاوت” مونتانا می گوید. “وکلای مشغول خواهد بود,” او اضافه می کند.

وکیل جی Neveloff از Kramer لوین گفتن است مشتریان به تماس و درخواست زمان بیشتر است. “این شهرت و در همه بهره شما خواهد شد انجام کسب و کار با این افراد را برای مدت زمان طولانی” او اشاره می کند.

کسانی که با سرمایه پیچیده پشته و CMBS دهندگان — که در آن وام های بزرگ گروه بندی شده و فروخته شده به عنوان وثیقه وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — نیز گفت: آنها نمی تواند رسیدن به استاد کنندگان و یا خاص کنندگان در تلفن.

اگر بانک ها شروع به فروش اموال به رهن یا معاملات به فروش آنها می میرند و ساختمان می تواند در برزخ برای ماه ها یا سال ها به عنوان پرونده های حقوقی پیمودن راه خود را از طریق دادگاه ها.

آن را در زمان هشت سال به حل کردن 405 Park Ave. پس از فروش کاهش یافت و در سال 2007 از هم جدا و احزاب مبارزه در دادگاه بیش از 39 میلیون دلار سپرده است. آن را در حال حاضر در بازار برای دومین بار در چهار سال.

صاحبان که نیاز به شناسایی خواص برای 1031 مبادلات به دنبال هدایت به عنوان قانون مالیات فدرال به آنها فقط یک پنجره برای شناسایی بعدی خود ملک و یا پرداخت سود سرمایه مالیات بر فروش.

“آنها در حال مناقصه در برخی از خواص ما می گوید:” Avison جوان جیمز نلسون چرا که تا کنون فدرال را ارائه نمی 1031 فرمت.

داگلاس هارمون از Cushman & Wakefield توضیح می دهد که وجود دارد این است که “قبل از CV و پست-CV” قیمت گذاری شده است. “معاملات اعدام یا توافق قبل از اواسط ماه مارس در حال مشاهده و با ارزش متفاوت از کسانی که مورد بحث امروز یا فردا,” او می گوید که احزاب کار برای اطمینان از وام و اجاره جریان نیست منفی تحت تاثیر قرار. “همدلی بین پیمانکاران است نقطه کانونی این نظم نوین جهانی است.”

اسناد بودند کاهش یافته است بر روی کیت Rubenstein آستان به فروش دو مات پناهگاه خواص به RXR برای $32.5 میلیون دلار در اواسط ماه مارس که او را در حفظ و مدیریت. “در آینده ما باید اختیاری همه گیر بیمه مانند ما باید تروریستی بیمه” Rubenstein پیش بینی کرد.

صاحبان ساختمان در حال انتظار برای رسیدگی به خرده فروشان اجاره مشکلات “خیلی متفاوت” از دفتر خود را اجاره بحث Neveloff می گوید: به عنوان خرده فروشی بود که رفتن را از طریق بحران قبل از این ویروس گلایه.

برخی از خرده فروشی آپارتمان قلم اموال پرداخت مالیات در سال گذشته رهن لیست نشان می دهد و در حال حاضر صاحبان هتل ها هشدار آنها نمی توانند پرداخت خود را در جولای 1 مالیاتی صورتحساب هم.

تا کنون در این شهر سرمایه گذاری بخش قرار داده است نمی کردن یا آوریل 1 یا 1 جولای پرداخت مالیات بر دارایی است که شروع به تلفات علاقه.

اما شهردار de Blasio در حال حاضر نقل مکان کرد و در مارس 14, مهلت اواخر تابستان تقریبا از 16 ، 000 خواص در رهن لیست برای ورود به طرح پرداخت پس از مقاله من در هفته گذشته توضیح داد: این مسئله است.

حال اگر اموال مالیات پرداخت نشده یکهو 1 ژوئیه واقعی آبشار بزرگ اپل به صورت پیش فرض و سلب حق مالکیت می تواند آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>