کنتیکت برای کاهش coronavirus, تست تمرکز, پزشکی, کارگران, ‘بیمار’

HARTFORD, Conn. — کانکتیکات برنامه ای برای کاهش, تست جدید coronavirus اولویت دادن به بیمار, مراقبت های بهداشتی کارگران و خط مقدم پاسخ Gov. ند لمانت گفت: پنج شنبه.

لمانت گفت: دولت به جای تکیه بر مردم خود تشخیص و خود quarantining برای 14 روز در صورتی که هر گونه علائم.

او گفت: به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت فردی, دولت است که اولویت استفاده از پرستاران برای درمان کسانی که بدحال به جای تست.

“اگر شما هر گونه علائم در همه فرض آن COVID-19 و رفتن به خانه و اقامت وجود دارد برای 14 روز,” او گفت:.

لمانت نیز خواست نیویورکی و دیگران از خارج از دولت به ماندن در خانه و جلوگیری از سفر به کانکتیکات مگر اینکه مطلقا لازم است. او دستور داد کسانی که نمی آیند به دولت به خود قرنطینه تا زمانی که آنها می توانید مطمئن شوید که آنها سالم هستند.

با توجه به دولت نزدیکی به COVID-19 نقطه داغ از نیویورک, شهرستان لمانت رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور با عید پاک است “بد بد مشاوره.”

“شما هرگز به این اقتصاد دوباره رفتن تا زمانی که ما این بحران بهداشت عمومی پشت سر ما” لمانت گفت. “بنابراین من فکر می کنم آن را به اشتباه می گویند ما می توانیم عجله مردم را به کار و مجموعه ای مصنوعی خرما را مانند ایشان ندیدم.”

او همچنین یک فرمان اجرایی را امضا محدود اجتماعی و تفریحی به تجمعات بیش از پنج نفر با برخی از استثنا.

لمانت گفت: دولت در روز پنج شنبه تا به حال 125 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با 21 مرگ و میر. او گفت: 19 از این مرگ و میر مردم بیش از 70 سال سن و 15 نفر از افراد بیش از 80.

این ویروس معمولا باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im