Conspiracist متهم در Gambino رئیس کشتن می رود, عجیب و غریب, دادگاه بیهوده گویی

س-Anon نظریه پرداز توطئه متهم به قتل یک مافیا شخص مهم در میان یکدسته ranted شدید روز جمعه در برابر دادگاه در مورد اتهام سیا برنامه ای به نام “عملیات مرغ مقلد” و در اختیار داشتن مدارک و شواهد از جهانی سندیکاهای جرم و جنایت.

آنتونی Comello, 25, گفت: در طول یک جلسه در استاتن آیلند که او شواهد ذخیره شده بر روی تلفن خود را در سراسر جهان انسان-قاچاق مواد مخدر-قاچاق حلقه.

“من فقط می خواهم بگویم بسیاری بر روی گوشی من و تعداد زیادی از اطلاعات در مورد مواد مخدر, قاچاق انسان, قاچاق جنسی در سراسر کشور” Comello گفت.

“من همه چیز را از استرالیا به اوکراین به ایتالیا ، روسیه” او ادامه داد.

Comello راه اندازی به, عجیب قریب, درد دل خود وکیل رابرت Gottlieb خواسته استاتن آیلند دیوان عدالت ویلیام گارنت اگر مشتری خود را می تواند صحبت می کنند در دادگاه.

“موفق باشید واندا. عملیات مرغ مقلد,” Comello گفت: به دستیار دادستان منطقه واندا Cap.

عملیات مرغ مقلد بود ادعایی سیا برنامه ای است که با استفاده از روزنامه نگاران به گسترش تبلیغات.

Comello — که به دنبال یک جنون دفاع است — متهم به قتل 53 ساله فرانچسکو “پسر فرانک” کالی در یک بی پروایی نشان دادن ترور در مقابل ادعا Gambino رئیس خانه در Todt تپه.

Comello که یک بار به نظر می رسد در دادگاه با نمادهای مرتبط با راست “س-Anon” توطئه جوهر در کف دست خود را, گفته, اعتراف به آمار در کالی پس از دستگیری او.

اما Comello ممکن است انگیزه به اتهام قرار دادن 11 دور به Gambino رئیس شده اند scattershot.

پس از دستگیری منابع اجرای قانون گفت که Comello گفته کشته کالی چون مافیا همین اجازه نمی Comello تاریخ دخترش.

اما در دادگاه ظاهر در ژوئیه Comello وکیل گفت که موکل وی مالش کردن کسی که او تصور می کرد “برجسته عضو ‘دولت'” — که ماشه کشیده پس از شکست به جلو و یک شهروند را بازداشت.’

Garnett دستور داده است Comello به مصاحبه با یک روانپزشک در روز دوشنبه — اما Gottlieb گفت Comello در حال کاهش است مطابق با سفارش.

کالی مرگ فرستاده تکان طریق La Cosa Nostra — و لمس کردن مختصری whodunit برای پلیس که در ابتدا مشکوک که ترور شد بخشی از یک درون اراذل و اوباش مبارزه بین آمریکایی ها و Sicilians.

ماموران فدرال گفته برداشت پچ پچ در wiretaps قرار داده تا در چند Gambino سربازان به عنوان بخشی از یک جداگانه تحقیقات جنایی را به خانواده که هیچ به مرگ می تواند اجازه می دهد آنها را به حرکت در صفوف است.

در ره مکالمه بین Gambino سربازان وینسنت Fiore و جیمز Ciaccia, Fiore گفت کالی مرگ “چیز خوبی” از آنجا که آنها هر دو گزارش به نحوی قدرت که ستاره ممکن است افزایش در خانواده, دادگاه, مقالات می گویند.

Comello است که با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر