نظریه پرداز توطئه الکس جونز در تگزاس دستگیر اوایل روز شنبه به اتهام رانندگی در حالی که مست پس از مرافعه با همسرش, مقامات گفت.

Travis County Sheriff نمایندگان شد در پاسخ به یک اختلال در جونز’ خانه در آستین حدود 10:10 p. m. روز شنبه زمانی که آنها را دیدم او را به رفتن 45 مایل در ساعت در 40 مایل در ساعت در منطقه و او را متوقف کرد, با توجه به دستگیری استشهاد به دست آمده توسط پست.

“وقتی که من ساخته شده در تماس با Jones من تشخیص قوی از بوی الکل که از خود فرد” معاون نوشت: در استشهاد.

جونز 46 ادعا کرد او و همسرش به یک استدلال در حالی که خوردن شام در یک رستوران سوشی که در آن او می خواهم guzzled یک بطری خاطر, دادگاه, سند, متحده است.

او سپس گفت که او راه می رفت سه مایل از رستوران که در آن زن و شوهر خود را ادامه داد tiff — باعث او را به درایو به درایو دیگر اقامت او صاحب مرکز شهر “به دور از همسر خود” با توجه به استشهاد.

جونز’ همسر خود گفته بود dispatchers که این جفت ارز به یک مبارزه فیزیکی که بعدا تبدیل به یک استدلال کلامی.

او گفت: جونز رزرو کرده بود آن را در سیاه و سفید دوج شارژر و احتمالا نوشیدن سند متحده است.

یک هوشیاری تست انجام شده بر روی جونز در بر داشت که او تا به حال یک سطح الکل خون از 0.076 در 11:55 p. m. و یک سطح 0.079 در 11:59 بعد از ظهر قانونی الکل خون مجاز برای رانندگی در تگزاس 0.08.

اما رانندگان در حالت شارژ می شود با DWI اگر آنها در نظر گرفته اختلال حتی اگر آنها زیر حد.

جونز’ چشم بودند به عنوان آبکی و شیشه با ساخت دانش آموزان در حالی که رفتار ذکر شده بود به عنوان هیجان زده و پر حرف بی خیال و تعاونی در اسناد و مدارک.

این InfoWars بنیانگذار رزرو شده بود به تراویس زندان شهرستان حدود 12:37 a. m. با توجه به تراویس شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی کریستن تاریک است.

او از زندان آزاد شد $3,000 باند در حدود 4:11 a. m.

یک مقاله در جونز’ InfoWars سایت ادعا کرد که او تنها شده است “نوشیدن مقدار کمی از خاطر در یک رستوران ژاپنی” و “در یک تراویس Co. DWI تور یا دام.”

جونز در مواجهه با پرونده های حقوقی متعددی از خانواده های کودکان کشته شده در قتل عام سندی هوک برای هل دادن این نظریه که به جرم تیر اندازی به یک جعل بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی