ساخت و ساز خانه های جدید کاهش یافت و 1.5 درصد در ماه فوریه

ساخت و ساز خانه های جدید کاهش یافت و دوباره در ماه فوریه اما نه به اندازه ماه قبل است. کسانی که رد دنبال دسامبر افزایش است که تا به حال تحت فشار قرار دادند ساخت و ساز خانه به بالاترین سطح در 13 سال است.

سازندگان شروع به ساخت و ساز در 1.6 میلیون خانه در این کشور بطور تطبیقی فصلی در مقیاس سالانه کاهش 1.5 درصد از 1.62 میلیون دستگاه در ماه ژانویه گزارش وزارت بازرگانی روز شنبه. تحلیلگران انتظار داشتند بیشتر کاهش قابل توجهی. تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس نبود آشکار در فوریه اعداد.

درخواست برای مجوز برای ساخت و ساز در نظر گرفته شود نشانه خوبی از فعالیت های آینده کاهش 5.5 درصد در ماه فوریه به نرخ سالانه از 1.46 میلیون واحد است. اما مجوز برای خانه های تک خانواده های ساخت و ساز افزایش 1.7 درصد است.

“Single-family جواز ساخت افزایش یافت و برای دهمین ماه متوالی به یک چرخه بالا از 1.004 میلیون” گفت: Neil Dutta یک اقتصاددان در رنسانس ماکرو پژوهش است. “بازار مسکن بود واقعا ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن قبل از شروع coronavirus در ایالات متحده است. که گفت: با homebuilder احساسات, کاهش, مارس انتظار سود در مجوزها و ساخت و ساز به جزر و در ماه های آینده.”

Single-family مسکن شروع شد تا 6.7 درصد به 1,072,000 در ماه فوریه بیش تجدید نظر ژانویه رقم 1,005,000.

این گزارش در مسکن شروع می شود نشان داد که ساختمان خانه کاهش یافته ترین در شرق, سقوط 25.1 درصد و پس از 8.2 درصد کاهش در غرب است. صفحه اصلی ساختمان و کاهش متوسطی در غرب و جنوب مناطق.

انجمن ملی سازندگان خانه گزارش روز شنبه که بررسی آن از سازندگان احساسات کمی کاهش یافته و در ماه فوریه باقی می ماند بالا است.

این گروه گفت که سازنده اعتماد به نفس منعکس کاهش در وام مسکن نرخ پایین عرضه خانه های موجود و قوی در بازار کار با افزایش دستمزد و کمترین نرخ بیکاری در نیم قرن. اما که می تواند تغییر به شدت در ماه های آینده به عنوان صنعت آمریکا در پرانتز برای تاثیر COVID-19 که مخرب اقتصاد به نزدیکی توقف همانطور که مردم در خانه بمانند هواپیمایی لغو پروازها و رویدادهای به نام خاموش.

“با توجه به کاهش رشد اقتصادی و نوسانات در بازار از coronavirus نرخ وام مسکن باقی خواهد ماند پایین تر برای دیگر کمک خواهد کرد که homebuyers در اجرا دیگر” گفت: Joel کان وام مسکن بانکداران انجمن. “ما ممکن است شروع به دیدن این homebuilding روند را به نوبه خود برای بدتر بسته به توانایی صنعت برای ادامه روز به روز عملیات در طول این زمان دشوار است.”

نرخ متوسط 30 سال-ثابت وام مسکن اندکی افزایش پیدا کردند به 3.36 درصد در هفته گذشته از 3.29 درصد در هفته گذشته شد که پایین ترین سطح از وام مسکن خریدار فردی مک شروع به ردیابی متوسط در سال 1971. آن می تواند به سقوط بیشتر در این هفته پس از تغذیه در روز یکشنبه کاهش آن نرخ بهره را نزدیک به صفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>