ساخت و ساز در جزایر’ بلمونت پارک آرنا متوقف شد به دلیل coronavirus

جزایر’ صبر کنید برای خانه جدید خود را فقط یک کمی طولانی تر است.

همه ساخت و ساز در بلمونت پارک آرنا بود رسما متوقف شد روز جمعه به عنوان بخشی از نیویورک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. در طول جلسه توجیهی روزانه این ویروس در بحران فرماندار Andrew M. کومو اعلام کرد که “غیر ضروری ساخت و ساز متوقف خواهد شد” به منظور تمرکز بر ساخت چهار بیمارستان در منطقه شهر نیویورک.

هیچ بازه زمانی برای از سرگیری ساخت و ساز در کومو اجرایی سفارش.

ساخت و ساز ضروری است که تعریف شده به عنوان جاده ها, پل ها, حمل و نقل امکانات آب و برق و بیمارستان و امکانات مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه مسکن و پناهگاه بی خانمان با توجه به دولت در سایت. بلمونت خدمه ساخت و ساز دیده می شود می تواند کار بر روی سایت تا روز پنجشنبه در, وب کم, مرتبط با جزایر’ وب سایت است که نشان داد هیچ فعالیت در سایت جمعه.

زمین شکسته شد در ماه سپتامبر و در عرصه برنامه ریزی شده است برای باز کردن در اکتبر سال 2021 آغاز نشینان’ 2021-22 فصل است. تاخیر به احتمال زیاد آن را دشوار است به 1.3 میلیارد دلار پروژه که انتظار می رود به صندلی 17,113 مردم شامل 250 اتاق هتل و از 350 ، 000 فوت مربع از خرده فروشی آماده در ساعت. نیز وجود خواهد داشت جدید المنت ایستگاه در LIRR به خدمات سایت.

تمدید تاخیر می تواند نیروی نشینان برای شروع 2021-22 فصل بازی خانه بازی در ناسائو در سالن بزرگ که در آن آنها به طور انحصاری از سال 1972 تا سال 2015 زمانی که آنها شروع به تقسیم زمان طولانی بین جزیره و مرکز بارکلیز در بروکلین.

کومو به تازگی اعلام کرد که جزایر را بازی کل صفحه اصلی برنامه برای 2020-21 فصل در سالن بزرگ.

عرصه پروژه است که با بودجه خصوصی توسط نیویورک عرصه همکاران ساخته شده است که از جزایر اصلی صاحب اسکات Malkin, متس افسر ارشد عامل جف Wilpon و بلوط مشخصات گروه مدیر عامل تیم Leiweke.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>