پلیس تحت پیگرد NYPD بیش از دهها در حال اجرا است برای شورای شهر

یک NYPD ستوان که منفجر سوت پلیس فساد است که در حال حاضر در حال اجرا برای شورای شهر — اول فعال وظیفه پلیس در تاریخ اخیر به رقابت برای انتخاب موقعیت.

سرهنگ ادوین ریموند, 34, بروکلین شمالی گفت: پست او امیدوار است که او می تواند استفاده از 12 سال در نیروی برای کمک به پل شکاف بین قانونگذاران و پلیس وقتی که می آید به اصلاحات.

“من درک ذهنیت و روان از افسران پلیس به اندازه کافی به خیاط پیام در راه است که آنها می تواند پذیرای” ریموند گفت.

بسیاری از پلیس قادر به جدا کردن خود را به عنوان نفر از گروه به عنوان یک نهاد. بنابراین زمانی که شما انتقاد از بخش آنها فقط احساس شخصا حمله کردند و آنها را تعطیل و آنها دفاعی است.”

ریموند که در حال اجرا است به جای اصطلاح محدود عضو شورای متیو یوجین در بروکلین 40th منطقه و با هدف ایجاد تغییرات به نیروی است که او نمی تواند به عنوان یک پلیس.

به عنوان یک سیاه بروکلین مادری که مشغول به کار در نیروی ریموند می گوید: او تا به حال یک “صندلی ردیف جلو به همه زیان.”

ستوان و 11 دیگر سیاه و اسپانیایی پلیس در زمان وزارت به دادگاه فدرال در سال 2015 این ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که ناظران در حمل و نقل اداره تحت فشار قرار دادند سهمیه با هدف قرار دادن اقلیت و گفت: ماموران به دنبال راه های دیگر که آن را به سفید یا آسیایی مجرم پرونده های دادگاه نشان می دهد.

این کلاس اقدام کت و شلوار است که هنوز هم در انتظار در منطقه جنوبی نیویورک, عناوین ساخته شده دوباره در اواخر سال گذشته با مواد منفجره اتهامات علیه معاون بازرس Constantin Tsachas جدید از طریق گواهی حسن.

ریموند گفت: اقدام قانونی منجر به اقدامات تلافی جویانه از داخل وزارت دمیدن سوت در پلیس تمرین — چیزی که او می خواهد به تغییر نه تنها در NYPD اما در سراسر شهر بود.

“من می خواهم برای ایجاد یک واقعی پناهگاه امن برای خبرچین,” او گفت:. “امور داخلی است و نه فقط مجهز به مقابله با فساد سیستمیک. شما به معنای واقعی کلمه درخواست بخش به بررسی خود را.”

ریموند همچنین گفت که او می خواهم برای مقابله با NYPD تعصب آموزش و پلیس شفافیت اگر او انتخاب شود.

برانکس مورخ لوید Ultan گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید هر فعال پلیس اخیرا در حال اجرا به یک شهر داشتند ،

جیمز دیویس برنده بروکلین 35 صندلی شورای شهر در سال 2001 در حالی که او کار می کرد به عنوان مربی در NYPD آکادمی. دیویس سابق اصلاحات افسر و پلیس ترور شد طی یک جلسه شورای داخل سالن شهرستان در سال 2003 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>