فیلادلفیا — یک مرد به سرقت برده یک آمبولانس و تلاش برای اجرای بیش از یک افسر که ضربه او را سه بار منجر به یک کم سرعت تعقیب از طریق فیلادلفیا که به طول انجامید بیش از یک ساعت جمعه شب, مقامات گفت.

مقامات نامیده می شدند به یک متل در شمال شرق فیلادلفیا حدود 9:20 p. m. به گزارش یک اختلال داخلی شامل یک مرد و یک زن که لازم پزشکی برای یک یا چند طرف کارکنان بازرس Sekou Kinebrew از پلیس فیلادلفیا گفت. مرد مبارز شد و شروع به پریدن کرد به آمبولانس رانندگی در یکی از افسران که پزشکان به نام برای پشتیبان گیری Kinebrew گفت.

افسر شلیک سلاح خود را چهار برابر قابل توجه این مرد سه بار: دو بار در پای چپ و یک بار در سمت. افسر زده بود توسط آمبولانس و در بیمارستان بستری شد با آسیب های که Kinebrew به عنوان غیر تهدید کننده زندگی.

در طول متعاقب آن پیگیری پلیس به پایان رسید که حدود 10:40 بعد از ظهر آمبولانس سفر در سرعت های بین 10 و 25 مایل در ساعت. فاصله بین مکان و آغاز و پایان تعقیب و گریز کمتر از 2 1/2 مایل اما Kinebrew گفت: راننده چندین متوقف می شود قبل از او در نهایت به زندان گرفته شده و بدون حادثه.

در یک نقطه در تعقیب هوایی ویدیو نشان داد مرد توقف در پارکینگ یک رستوران مواد غذایی سریع و باز کردن درب به عنوان ماموران با نزدیک شدن. او سپس درایو کردن و بشکه به پلیس وسایل نقلیه مسدود کردن خروج. آمبولانس مشخص شده که متعلق به فیلادلفیا آتش نشانی می آید به توقف برای حدود 10 ثانیه به عنوان افسران دوباره رویکرد قبل از اینکه راننده قوچ راه خود را در خیابان.

دو مشخص شده وسایل نقلیه پلیس بودند رخ داد Kinebrew گفت. هیچ افسران در نظر گرفته شده که به طور جدی زخمی در ارتباط با آن برخورد. پلیس نیز در حال بررسی این که آیا راننده کمک به حادثه مربوط به شهروندان است. صدمات در این مورد نیست ، Kinebrew گفت: یک کامیون یدک کش محلی که رسانه های خبری گزارش سعی دخالت در طول پیگیری مارس نیز زده شده است.

او به نظر می رسد چادری در تنها یک جفت شورت زمانی که او گرفته شده بود را بازداشت تصویری نشان داد. انسان که گرفته شد به یک بیمارستان در 40s Kinebrew گفت: اما پلیس نمی انتشار نام خود را به عنوان او بود بلافاصله به جرم متهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی