Corey Johnson می خواهد نیویورک به حد غیر ضروری’ همایش بزرگ

شورای شهر سخنران Corey Johnson روز چهارشنبه اپل بزرگ برای محدود کردن غیرضروری حوادث که در قرعه کشی جمعیت زیادی در نور از شیوع کروناویروس — درگیری مستقیم با شهردار, بیل د Blasio که ساعت زودتر گفت: “ما هنوز وجود ندارد.”

“من شده اند صحبت پیشرو بهداشت عمومی, مراقبت از کارشناسان و من باور دارم که ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن لازم است برای ایجاد محدودیت های غیر ضروری همایش بزرگ” جانسون در بیانیه ای گفت.

“دیگر شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور با در نظر گرفتن این مسئول گام. شهر نیویورک باید به عنوان به خوبی.”

پیش از آن در روز د Blasio swatted پایین ایده بالقوه لغو رویدادهای آینده در شهرستان های بزرگ جمع آوری نقاط مانند باغ میدان مدیسون و برادوی بیش از coronavirus نگرانی.

“ما می تواند وجود دارد اما ما هنوز” د Blasio خبرنگاران گفت: در یک 311 مرکز تماس در پایین منهتن.

با این حال جانسون گفت: این شهرستان باید شروع به تنظیم محدودیت توسط “رسما” لغو رژه سنت پاتریک, سخنان “این یک خطر غیر ضروری.”

پست گزارش داد که مشهور در جهان سالانه جشن ایرلندی فرهنگ پایین خیابان پنجم است که در واقع می رود به لغو بیش از coronavirus نگرانی – با وجود waffling د Blasio.

منابع گفت: یک اطلاعیه است که برگزار می شود تا پس از رژه برگزار نگه دارید و جمع آوری کمک های جشن و سرور در شب چهارشنبه.

جانسون یک presumptive 2021 نامزد شهرداری نیز گفت: او خواستار این شهر به “تعطیل” بیش از coronavirus اما معتقد است که “ما نیاز به نگاهی دیگر تجمع جمعی برای تعیین چگونه ما می تواند قرار گرفتن در معرض محدود به نگه داشتن مردم امن است.”

“سایر شهرستانها تعیین کرده اند که چگونه برای مدیریت اجتماعات بزرگ و تعدادی از مدل های برای چگونه ما می توانیم این کار را انجام.

“ما مراقبت های بهداشتی کارشناسان باید ایجاد دستورالعمل های روشن برای نیویورک. من صحبت به وزارت بهداشت و دولت مربوط به تعیین این ضوابط و دستورالعمل.”

وجود 53 تایید موارد coronavirus در این شهر از چهارشنبه شب.

د Blasio سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: این شهرستان دارای “بهترین متخصصان مراقبت های بهداشتی در کشور به طور مداوم ارزیابی وضعیت. به عنوان به زودی به عنوان آنها باور دارند که یک تغییر نیاز می شود ساخته شده است, ما آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>