جدید cryptocurrency به شما اجازه خریداران درو گریم مزایای از تعداد افرادی که بیمار و یا می میرند از کشنده شیوع کروناویروس.

بیت کوین مانند cryptocurrency به نام CoronaCoin کار کردن یک مرض و غلط انداز ساختار: این تعداد سکه های موجود — به نام “نشانه” — را کاهش می دهد و بنابراین افزایش در ارزش به عنوان مردم بیشتر می میرند ویروس ارز را در وب سایت آمده است.

CoronaCoin سازندگان تاسیس مجموعه ای از تعداد 7,604,953,650 نشانه در جهان به نمایندگی از جمعیت زمین است.

“به عنوان تعدادی از آلوده/مرده از این ویروس را افزایش می دهد تعدادی از نشانه ها به صورت دستی سوخته هر 48 ساعت” در این وب سایت آمده است. “بنابراین برای هر یک عفونت یکی از نشانه سوخته است.”

جمعه شب 85,366 نشانه سوخته بود.

“این واقعیت است که تعدادی از نشانه کاهش می یابد در طول زمان به معنی آن است که تورم و باید تبدیل به با ارزش تر در طول زمان” در این وب سایت آمده است. “عرضه نیز غیر mintable بنابراین هیچ جدید Coronacoins همیشه می تواند ایجاد شود.”

سکه سازندگان سعی کرده اند بازاریابی آن را به عنوان یک “2019-nCoV امداد تلاش” وب سایت نشان می دهد با این ادعا که حدود 20 درصد از عرضه اختصاص داده خواهد شد به صورت ماهانه کمک به صلیب سرخ.

جدید cryptocurrency که با راه اندازی یک ویرایش پست ایجاد شده در میان گسترده رکود در بازار سهام — بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

مالی شیب نسبت داده شده به ترس از رمان coronavirus — که خفه کسب و کار سرمایه گذاری و فلج زنجیره تامین در سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که coronavirus خطر هشدار باقی می ماند “بسیار بالا” در سراسر جهان با وجود تلاش های CDC به تطهیر گسترش آن در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی