Coronavirus ‘راس’ yet to come با وجود رکورد مرگ و میر — و ما آماده نیست می گوید: Cuomo

Coronavirus کشته شدن بیشتر مردم در سراسر نیویورک در یک روز تنها تر از همیشه قبل از — و بدترین است که هنوز برای آمدن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شنبه هشدار داد.

دولت تعداد مرگ رسید گذشته 3,500 — از جمله نزدیک به 2000 در شهر نیویورک — “همه-افزایش زمان” از 630 زندگی از دست رفته در طول 24 ساعت کومو گفت: در یک صبح جلسه.

تعداد آلوده در سراسر کشور شروع به پریدن کرد به 11,000 به بیش از 113,000 — با بیش از 63,000 از کسانی که در اپل بزرگ که حساب برای بیش از 1,900 مرگ و میر.

اما به عنوان مشکل به عنوان اعداد هستند “apex” از بحران — نقطه ای که در آن تعداد ضربه های خود را به اوج و سپس شروع به کاهش — باقی مانده است حدود یک هفته دور, فرماندار گفت.

“من اسمش را نبرد از قله کوه به دلیل این چیزی است که آن را برای رفتن به” کومو گفت.

“من می خواهم برای دریافت در طرف دیگر آن apex و فقط اسلاید پایین کوه که.”

زمان مدل های ریاضی پروژه راس به عنوان در هر نقطه از چهار تا 14 روز دور اما بدون در نظر گرفتن “ما هنوز آماده نیست برای نقطه بالا” از نظر تخت کارکنان و تجهیزات از جمله طرفداران او اضافه شده است.

رئیس جمهور تهمت وعده خوش آمدید تسکین شنبه — 1,000 نظامی پزشکان و پرستاران است که کمک خواهد کرد که درمان بیمار از شهر نیویورک که در آن خیابان ها باقی مانده hauntingly خالی صف با سوار کردن کسب و کار.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: “این احتمالا سخت ترین هفته این هفته و هفته آینده” رئيس جمهور گفت: به عنوان تعدادی از ما coronavirus موارد صدر 305,000 و کل ملی تلفات صعود فراتر از 8,300.

در ضمن فقط 14,520 مردم رسما بهبود در سراسر کشور.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” رئیس جمهور هشدار داد.

نصب و میر باعث جمع شدن در منطقه crematories نیاز به اعضای خانواده که حتی نمی تواند در دوست خود را-آنهایی که bedsides به صبر ده روز یا بیشتر باقی می ماند.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت: John Vincent Scalia که استاتن آیلند funeral home دیده می شود 19 COVID-19 مورد در هفته های اخیر و شمارش. “ما به کار گرفته 50 مرکز تجارت جهانی مجالس ترحیم اما من هرگز از طریق هر چیزی شبیه به این.”

این شهر باقی مانده است سخت ترین ضربه ایالت — کانون کانون — اما یک موج است که دیده می شود در لانگ آیلند.

ناسائو دارای بیش از 13000 موارد 1,300 پرش از جمعه.

Suffolk بیش از 11,000 موارد از 1200 پرش از جمعه.

“تغییر غیر قابل انکار است,” کومو گفت: لانگ آیلند ایالت جدیدترین COVID-19 کانون.

در ضمن بیش از 11,000 آلوده در بیمارستان بستری شد در اپل بزرگ هنوز وجود دارد تنها 500 هواکش یدکی در همه امور خارجه ظهر روز شنبه.

شهردار de Blasio گفت: این شهرستان به تنهایی مورد نیاز حداقل 400 یا دیگری آن را اجرا کنید در اوایل روز یکشنبه ،

جنرال موتورز و فورد بودند مسابقه به تولید بیش از هزاران اما کارشناسان بهداشت و درمان گفت: واشنگتن پست که ممکن است به مقدار خیلی کم و خیلی دیر با توجه به پیش بینی تاریخ تحویل — بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه.

خوشبختانه فوری کمک های مالی بسیار مورد نیاز دستگاه تنفس هستند که وعده داده شده توسط بعید است مجموعه ای از منابع — از چین به اورگان.

میلیاردر Alibaba بنیانگذاران جو Tsai — صاحب بروکلین نتس و Barclays Center — و جک ما در حال کمک 1,000 هواکش که دولت چین می خواهد به پرواز به JFK بعد شنبه کومو گفت.

Joe Tsai
جو TsaiAP

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت.

دوم حمل و نقل از 140 هواکش رفتن به نیویورک از, اورگان, فرماندار گفت: در تماس تلفنی که با اهدای “فقط حیرت انگیز و غیر منتظره.” او افزود: “140 هواکش تفاوت را.”

در مجموع 85,000 مراقبت های بهداشتی کارگران تا کنون پاسخ تماس به داوطلب کمک در نیویورک کومو گفت: از جمله 22,000 از خارج از دولت.

در اسکله 90 در منهتن در سمت غرب جایی که نیروی دریایی ایالات متحده 1000 تخت بیمارستان کشتی آسایش لنگر انداخت چندین آمبولانس آمد و رفت در طول روز شنبه اما در عین حال در این پست گفته شد فقط 24 نفر بودند در هیئت مدیره.

چندین بودند COVID-19 بيمار به ارمغان آورد به اشتباه بر روی کشتی بود که به منظور رسیدگی به تنها غیر coronavirus موارد فاکس نیوز گزارش داد.

عفونت غرق پلیس و سارق مسلح به طور یکسان. سراسر شهر بود, 251 زندانیان از مجموع جمعیت 4,300 آلوده شدند, مقامات گفت.

NYPD گزارش به آنها زحمت کشیده برای گرفتن اجتماعی-فاصله متخلفان سراسر شهر بود.

بیش از یک دوجین partygoers شد گران در انبه جامائیکا آشپزی در برانکس شب جمعه و وحشی Facebook تصویری نشان داد بروکلین, نوجوانی brawling خارج از Brownsville, بروکلین آپارتمان پنج شنبه شب.

“این مثل این است که برخی از “جنگ جهانی Z’ s–t!” صدای پشت دوربین فریاد می زدند.

گزارش اضافی توسط اولیویا Bensimon لری Celona رزماری Misdary, Georgett رابرتز, جولیا مارش و مری کی Linge

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>