Coronavirus مرز خاموش شدن رشته تگزاس در پرو

تگزاس, دکتر, رشته است در آمریکای جنوبی با دو دختران نوجوان با توجه به کروناویروس مرز خاموش شدن, با توجه به گزارش.

دکتر Max Peralta از ال پاسو در سمت چپ پزشکی خانواده تمرین پشت در روز یکشنبه به عنوان او سفر به پرو به مراجعه به محل تولد خود را با او در 16 و 17 ساله به دختر. سه نفر قرار بود به پرواز بازگشت اما این سفر لغو شده است پس از خاموش شدن از مرزهای این کشور به El Paso Times گزارش می دهد.

“به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما در برزخ” پرالتا به این روزنامه گفت: روز شنبه از کشور است. “من در آن متولد شد, Lima. من اینجا مراجعه برای شکستن بهار.”

رئیس جمهور پرو, Martin Vizcarra اعلام کرد این کشور خواهد بود بستن مرزهای خود در تلاش برای کاهش شیوع کروناویروس در روز یکشنبه — همان روز پرالتا وارد وجود دارد.

این حرکت را ترک کرده است هزاران نفر از مسافران فورا رشته با توجه به پرو La Republica روزنامه.

“در حال حاضر دولت تعطیل کرده است و همه چیز را مثل رستوران ها” پرالتا گفت: El Paso Times. “یک نفر در هر خانواده مجاز به رفتن به بازار و بازار هنوز هم نسبتا خوبی مواجه نگردند. چه مدت طول می کشد که هیچ کس نمی داند.”

این معلوم نیست که آیا وزارت امور خارجه آمریکا مقامات را تخلیه رشته شهروندان در خارج از کشور مانند پرالتا در انسان دوستانه پروازهای گزارش روزنامه.

“ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ایمنی و امنیت شهروندان آمریکایی در خارج از کشور” یک سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: در یک ایمیل.

“ما به طور مداوم بررسی شرایط سفر در تمام مناطق تحت تاثیر COVID-19 و ادامه خواهد داد برای به روز رسانی ما مشاوره های مسافرتی و اطلاعات ایمنی برای ما مسافران به شرایط تکامل است.”

در حال حاضر پرالتا گفت: او نه زیاده با وجود ملی 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در پرو اعلام کرد که روز شنبه توسط Vizcarra با توجه به Lima-بر اساس La Republica.

“من فکر می کنم, El Paso, نیاز من,” او گفت:. “من باید بسیار بزرگ عمل. من شده است با در نظر گرفتن مراقبت از نسخه ها و نامه برای افراد آسیب پذیر. من هنوز در کمک به بیماران من از 3,000 مایل دور در آمریکای جنوبی است.”

به عنوان روز پنج 155 پرو تشخیص داده شده اند با کروناویروس اما هیچ مرگ و میر گزارش شده است با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از دو سوم از این بیماران در لیما با توجه به La Republica.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>