Coronavirus به ارمغان می آورد تلویزیون تولید در نیویورک به توقف

که یک بسته بندی!

Coronavirus نگرانی منجر به نزدیکی-industrywide خاموش کردن تلویزیون و تولید فیلم در سراسر سیب بزرگ اضافه کردن به لیست مشکلات رو به اقتصاد این شهر در حال حاضر متناوب تحت وزن از بیماری همه گیر.

سه ده تلویزیون نشان می دهد که لغو مجوز خود را به فیلم در خارج از منزل با توجه به شمارش نگه داشته و شهرداری که ارائه شد به پست در روز سه شنبه.

CBS است که کشت نیویورک نشان می دهد که تلویزیون در آن خط است به حالت تعلیق تمام تولید در پنج بخش از جمله پلیس درام “Blue Bloods.”

شبکه خبری بخش بوده است به خصوص ضربه گیر به عنوان شش کارکنان قراردادی به این ویروس خطرناک از جمله شبکه های رم خبرنگار.

بسیاری از یاد ان بی سی نشان می دهد نیز به حالت تعلیق در تولید یا رفته در وقفه.

نیویورک تلویزیون اصلی “Law and Order: SVU” یکی از طولانی ترین در حال اجرا را نشان می دهد در تاریخ تعطیل کرده است در اینجا در شهر نیویورک تولید خود در توییتر اعلام کرد.

و طاووس سه نمادین اواخر شب franchises — “شنبه شب زنده” “نمایش امشب با جیمی فالون” و “آخر شب با ست مایرز” — همه رفتن وقفه از طریق حداقل تا پایان ماه لس آنجلس تایمز گزارش داد.

ان بی سی شرکت مادر NBCUniversal گفت: آن را به حالت تعلیق در کار در 35 سری های مختلف است اما برای شناسایی هر یک از این پروژه ها است.

Netflix در بیانیه ای گفت که آن متوقف شد, تولید در تمام آن تلویزیون و فیلم با این نسخهها کار در سراسر کشور است. آن کاهش یافته است به نام پروژه های متوقف شده در شهر نیویورک است.

کابل غول وارنر رسانه ها — که صاحب HBO — گفت: آن را متوقف کند “تولید در برخی از مجموعه ما در حال حاضر در حال فیلمبرداری خواهد شد و تاخیر کسانی که برنامه ریزی برای شروع imminently.” آن را بیش از حد کاهش یافته است به شناسایی پروژه را در خود نگه دارد.

صنعت بزرگ کسب و کار در پنج بخش نیویورک.

بیش از 76 ، 000 نیویورک مشغول به کار در فیلم و تلویزیون تولید در شهر نیویورک در سال 2017, حسابداری به صورت یکی در هر هفت شغل در این صنعت در سراسر کشور با توجه به گزارش منتشر شده توسط شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر سال گذشته است.

متوسط کار می پردازد بیش از $120,000 و در مجموع این صنعت می پردازد حدود 5.2 میلیارد دلار در دستمزد نوازنده گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>