Coronavirus نمی تواند کشتن نیویورک جرم و جنایت, اما ممکن است کاهش آن را

Coronavirus نشده درمان, جرم, اما ممکن است کاهش آن را NYPD آمار نشان می دهد.

به عنوان شیوع بدتر در هفته اول ماه مارس جرم در هفت شاخص دسته بندی شد و تا 26 درصد از همان هفته در سال 2019; اما این نرخ بسیار متفاوت تر از سال را به 20 درصد افزایش — که کارشناسان و NYPD سرزنش کرده اند در دولت وثیقه-اصلاحات طاعون.

قتل شد تا 50 درصد (از 4 تا 6); ماشین دزدی شات 117 درصد (58 به 126); تجاوز کاهش 16 درصد (31 به 26); سرقت رز 43 درصد (165 به 236) منازل به قصد سرقت شروع به پریدن کرد و 48 درصد (149 به 220) و گرند larcenies مشخصی 17 درصد (700 به 821).

در هفته دوم مارس از 8 به 15 به عنوان ویروس گسترش و شهرستان شاهد آن اول مرگ و میر, نرخ جرم و جنایت مشخصی تنها 9 درصد نسبت به همین هفته در سال 2019 با توجه به NYPD compstat داده است.

قتل دو برابر شده (از 4 تا 8); ماشین دزدی رسید با 64 درصد (75 123); تجاوز افزایش 18 درصد (28 تا 33); سرقت علامت رو به بالا 8 درصد (212 به 229); منازل به قصد سرقت افزایش یافت 36 درصد (157 به 213) grand larcenies ضربه تا 4 درصد (744 به 775) و جرم ضرب و جرح کاهش 4 درصد (403 به 389).

کارشناسان بر این باورند که چشم انداز مثبت طولانی است نشانه ای از وثیقه اصلاحات و این که ویروس در کاهش جرم و جنایت و شیوع بیماری که منجر به پس از دولت وثیقه-سیستم تعمیرات اساسی که لگد در Jan. 1. قانون جدید منع بازداشت پیش از محاکمه در اکثر جنحه و برخی بدون خشونت و جنایت و طول می کشد دور قضایی نيست.

“من فکر می کنم این جرم جدی اعداد شروع به کاهش قابل ملاحظه ای با افراد کمتری در خیابان ها کمتر مسافران رفتن به محل کار بیشتر مردم در حال کار از راه دور, تعطیلی مدارس, نزدیک به خالی سیستم های حمل و نقل گفت:” کریستوفر Herrmann سابق NYPD جرم تحلیلگر و استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری.

کمیسر پلیس درموت شیا روز جمعه گفت که “ما شاهد یک رکود … همانطور که می بینید جمعیت ناپدید شدن در خیابان ها و مناطق دیگر که دارای ترجمه برای کاهش جرم و جنایت است.”

Police Commissioner Dermot Shea
کمیسر پلیس درموت شیاTaidgh بارون/نیویورک پست

یک NYPD سخنگوی افزود: “از آنجا که وضعیت اضطراری اعلام شد در مارس 12, در حالی که [به طور کلی] بازداشت می شوند, بازداشت برای هفت عمده جرایم هستند. قابل توجه تفنگ بازداشت هستند تا حدود 40% — عهد به کار فوق العاده ای از مردان و زنان از NYPD.”

Coronavirus را درمان نیست تمام جنایی مشکلات کارشناسان هشدار داده است.

“چندین سال طول کشید اما بد سیاست عمومی و مترقی نرمی از شهردار و شورای شهر در نهایت در نظر گرفتن عوارض خود را. من فکر نمی کنم حتی این ویروس در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید” snarked یوسف Giacalone بازنشسته NYPD گروهبان و استاد کمکی در جان جی.

Giacalone گفت که اگر نیروهای جدید به طور جدی hunkering پایین “این می تواند به کاهش سرقت تیراندازی حوادث بزرگ larcenies و ضرب و جرح. هیچ فرصت هیچ جنایات. بسیاری از تجاوزات جنسی بنیادی از یک شب از نوشیدن در کافه ها و باشگاه ها. با آنها بسته می تواند به کاهش شانس آنها اتفاق می افتد.”

“شما خواهد بود بسیار احمقانه به این باور coronavirus را متوقف خواهد کرد افراد در حال حاضر اختصاص داده شده به فعالیت های جنایی” وکیل مدافع ماریو Gallucci — شهر سابق دادستان — گفت پست. “به خصوص دانستن است که منابع در حال حاضر اختصاص داده شده به زندانی کردن آنها و به کمک coronavirus فعالیت است.”

در یک اخیر قتل یک زن 31 ساله به ضرب گلوله کشته شد در سر در مارس 13 در طول یک جاده خشم حادثه در یک شیب پارک خیابان. آن را مشخص مجلل محله اولین قتل در حداقل یک سال.

مجرمان انجام آنچه آنها همیشه” Giacalone گفت: “و سیاستمداران و فعالان و وکلای مدافع باید پشت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>