Coronavirus موارد سنبله در کره جنوبی 2.5 متر خواست به ماندن در خانه

بیش از 1000 نفر از اعضای یک کلیسای در کره جنوبی چهارمین شهرستان باید به آنفولانزا مانند علائم منجر مقامات دولتی وجود دارد به درخواست ساکنان به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد افزایش می یابد.

سلامت کارگران درهم شنبه به صفحه نمایش تقریبا 9,300 اعضای کلیسا در Daegu به عنوان کشور گزارش 229 بیشتر موارد COVID-19 آوردن مجموع به 433.

مرگ و میر در حال حاضر در سه: آخرین قربانی یک مرد بود در 40s خود را که در خانه درگذشت و پس از مرگ تست مثبت است. فقط 16 کره جنوبی بهبود یافته اند تا کنون با توجه به یک ویروس tracker توسعه یافته توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

از عفونت های جدید 200 در Daegu که دارای جمعیت 2.5 میلیون و در نزدیکی مناطق.

بسیاری از آنها مربوط به یک بیمارستان در جنوب شرقی شهرستان Cheongdo و کلیسا در Daegu که اولین مورد گزارش شده در روز سه شنبه.

این آژانس بهداشت عمومی مرتبط 62 موارد جدید به Shincheonji کلیسای عیسی در دائگو کره هرالد گزارش شده است.

یک زن در دهه 60 با حضور دو خدمات قبل از تست مثبت است. او در تماس با بیش از 1100 نفر دیگر در کلیسا یک رستوران و یک بیمارستان که در آن او گرفته شده بود پس از یک تصادف AP گزارش شده است.

مقامات بهداشتی قرار داده و تعدادی از اعضای کلیسا که به نمایش گذاشته سرفه و دیگر علائم در 1,261.

در میان آنها چهار تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی از جمله یکی به چین هر چند که سفر آمد در اوایل ژانویه بود و نه نزدیک هوبئی استان که در آن شیوع آغاز شده است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: شیوع این بیماری تا به حال جدی وارد فاز جدیدی AP گزارش شده است. دولت امیدوار است برای جلوگیری از شیوع بیماری به منطقه اطراف شهرستان که دولت اعلام کرده است که “مدیریت ویژه منطقه” و خواست مردم به ماندن در خانه.

آمریکا ارتش پادگان در Daegu دسترسی محدود و تحمیل خود به قرنطینه برای سربازان آمریکایی. وجود دارد هیچ مورد از ما پرسنل آلوده.

در سراسر جهان 29 کشور را تایید کرده اند 77,917 موارد با 76,291 در سرزمین اصلی چین است. مرگ و میر می ایستد در 2,361 و 21,233 بهبود یافته اند.

در روز شنبه در چین گزارش شده 397 موارد جدید و 109 مرگ و میر. بسیاری از موارد جدید و همه به جز سه نفر از مرگ و میر در استان هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im