Coronavirus هرج و مرج به معنی مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده باید به عقب رانده

امریکا احساس قشنگ از کوره در رفته در حال حاضر. Coronavirus و همراه آن ترس را طرح میتوانست به این کشور زندگی روزمره در مد.

کافه و رستوران و سینما و مراکز خرید و فروشگاه ها در حال تبدیل شدن خالی است. و وجود دارد به سختی بوی ترافیک در تونل لینکلن در صبح!

آن را سخت به بگویید که آیا سطح بالا از ترس موجه است یا دمیده راه خروج از دین توسط رسانه های جریان اصلی و یا هر دو. به هر صورت آن تبدیل شده است به طوری شدید آمریکایی ها حتی نمی توانید پیدا کنید یک بطری ساده از دست ضد عفونی کننده و یا ماسک برای خرید (حداقل برای یک قیمت مناسب و معقول).

شرکت ها در حال لغو همایش و سفر و برخی از آنها درخواست کارکنان برای کار از خانه در پاسخ به coronavirus را بترساند. به اعتقاد من بهتر است به امن تر از متاسفم و احساس فوق العاده ای شفقت برای کسانی که مبتلا.

در میان این همه هرج و مرج آن را نیز در فصل مالیات و به طور معمول در این زمان از سال روزمره آمریکایی ها در حال ملاقات با حسابداران به عنوان آنها آماده سازی مالیات خود را به فایل توسط 15 آوریل — که به خودی خود می تواند استرس زا برای بسیاری از.

پس در این شرایط من می خواهم به پیشنهاد 30 تا 60 روز به تعویق افتادن تشکیل پرونده مالیاتی مهلت.

که نمی خواهد کاهش ترس, اما آن را حداقل در این کوره در رفته زمان کمی ساده تر برای خیابان اصلی آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور باقی می ماند.

جلسه این سال مالیاتی مهلت تبدیل شده است بسیار غیر واقعی و بی ارزش غم انگیز علاوه بر استرس ملت است.

که نه به ذکر است شرکت های حسابداری و کارکنان خود را که باید در جلسات با مشتریان و شریک بررسی اظهارنامه مالیاتی در حالی که همه کار هفت روز هفته از ساعت 10 تا 12 یک روز خوب برای هر کسی که سیستم ایمنی بدن.

آمریکایی ها نیاز به کمی فشار کمتر در حال حاضر و هر گونه کمک از خزانه احتمالا بسیار خوبی دریافت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im