Coronavirus می تواند کشتن 10 برابر بیشتر آمریکایی ها از سرطان در سال 2020

Coronavirus می تواند کشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این سال به تنهایی در مورد بدترین سناریو — بیش از 10 برابر بیشتر از مرگ از هر سرطان یا بیماری قلبی با توجه به گزارش.

آمار و ارقام گردآوری شده توسط نیویورک تایمز مقایسه ضرر و زیان بالقوه از COVID-19 نسبت به دیگر علل مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به هر دو آن عفونت و مرگ و میر.

در بالاترین — با 70 درصد آلوده شدن و 3 درصد از کسانی که در حال مرگ — که منجر به وحشتناک 6.99 میلیون مرگ و میر در این سال آمار و ارقام نشان می دهد با این بیماری همه گیر به طور بالقوه گسترش نیز به سال آینده.

که 10.6 برابر 655,381 که در امریکا در سال 2018 از بیماری های قلبی و 11.6 برابر بیشتر از 599,274 که درگذشت از سرطان است که در همان سال گذشته با اطلاعات در دسترس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بار گفت.

در حالی که اکثر کارشناسان پیش بینی به مراتب پایین تر مرگ و میر, DailyMail.com به نام شماره یک ترس بدترین سناریو و درصد چوب خط حساب کردن با هشدارهای دیگر از کشورهای دیگر.

انگلستان پیشنهاد کرده است تا 80 درصد از شهروندان خود را می تواند در نهایت آلوده در حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) قبلا ثابت نرخ مرگ و میر در 3.4% به مراتب بالاتر از مدل های پیش بینی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با چهار-به احتمال زیاد سناریو برای این بیماری همه گیر با آن بدترین مراتب پایین تر اما هنوز هم قتل 1.7 میلیون آمریکایی نیویورک تایمز که قبلا گزارش شده است.

که هنوز هم بیش از دو و نیم برابر بیشتر از کسانی که از درگذشت یا بیماری قلبی یا سرطان در سال 2018 — و بیش از چهار صفحه دیگر علل مرگ و مير همراه است.

تام فریدن بود که CDC مدیر در دولت اوباما پیش بینی بدترین نتیجه در 1.635 میلیون مرگ و میر با نیمی از کشور آلوده و 1% مرگ و میر.

او آن را به نام “بدترین سناریو—اما متاسفانه یکی که نه محتمل.”

“ما نیاز به برنامه ریزی برای بدترین و بهترین” او هشدار داد.

“ما هر چه زودتر عمل بیشتر ما می تواند کاهش احتمال از یک میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>