Coronavirus می تواند دانش آموزان برتر آمادگی برای دبیرستان

دانش آموزانی که موفق به کسب پذیرش در این شهرستان را بیش از حد رقابتی تخصصی دبيرستان سال آینده نگران سقوط به دلیل coronavirus تعطیلی مدارس.

در حالی که وزارت آموزش و پرورش است marshaling از راه دور آموزش به نگه داشتن بچه ها مشغول دانشجويان رهبری به juggernauts مانند Stuyvesant دبیرستان نگران نشدم در ترم و آمادگی برای رسیدن به سطح بعدی.

فرانسیس Kweller, بنیانگذار و مدیر Kweller دبستان گفت: به طور بالقوه طولانی توقف را غارت شهر بچه ها از مهم آموزش — به خصوص کسانی که آکادمیک پیشرفته.

“وجود دارد ناچار خواهد شد یادگیری از دست دادن” او گفت:. “آنها نیاز به مکمل خود را به آموزش و زمان در حال حاضر. اگر آنها سقوط آنها ممکن است قادر به گرفتن تا بعد.”

Kweller گفت: مدارس بالا نیاز به تسلط بر دروس مانند AP physics — افراد به راحتی نمی آموخت از طریق صفحه نمایش های کامپیوتری و اینترنتی-معلمان.

یکی از Kweller آموزان میسون اعطای بروکلین آموخته پنج شنبه که او به دست آورده یک نقطه در Stuyvesant — به عنوان یکی از دقیق ترین مدارس در کشور است.

در حالی که وجود دارد هیچ آرام او هلهله coronavirus بسته شدن هم به میسون مادر مکث در مورد پسرش آمادگی.

“ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن او در یک رژیم” گفت: Shawn گرانت. “البته اگر شما به هر بچه بیش از حد وقت آزاد آنها در حال رفتن برای دریافت پریشان.”

گرانت گفت: او در حال رفتن به استفاده از برخی از زمان پایین برای ثبت نام پسرش در Kweller را مکمل کلاس به اطمینان حاصل شود که او آماده است برای رفتن به یک بار زنگ در Stuyvesant — هر زمان که ممکن است.

“ما فقط باید به او اجازه دهید می دانم که او می تواند آن را انجام دهد” او گفت:. میسون یکی از 10 شهر بچه ها به یک نقطه امن در مدرسه بالا.

در ضمن آسیایی و سفید دانش آموزان تحت سلطه پذیرش به شهرستان های تخصصی مدارس هنوز دوباره در این سال آمار و ارقام که به احتمال زیاد دوباره بحث بیش از ورود معیارهای هشت آرزو دانشگاه.

“سزاوار آنها را یک لحظه به خود را جشن می گیرند کار سخت و دستاوردهای” گفت: مدارس صدراعظم ریچارد Carranza. “در همان زمان تنوع در ما بالا و تخصصی مدارس راکد باقی می ماند, از آنجا که ما می دانیم یک آزمایش می کند جذب دانش آموزان ما پتانسیل کامل. من امیدوار هستم ما را در حرکت به سمت عادلانه تر سیستم در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>