Coronavirus می تواند کوچک تقاضای نفت برای اولین بار در یک دهه

Coronavirus شیوع خواهد شد به احتمال زیاد علت تقاضای جهانی برای نفت به کوچک شدن برای اولین بار در بیش از یک دهه آژانس بین المللی انرژی روز پنجشنبه گفت.

هیئت بین دولتی تغییرات بدن شناخته شده به عنوان آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد تقاضا برای رها 435,000 بشکه در روز در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با یک سال قبل به دلیل اختلال از ویروس ها است که باعث بیماری به نام COVID-19. که علامت سه ماهه اول کاهش از زمان بحران مالی در سال 2009.

“در حال حاضر وجود دارد یک اصلی کاهش مصرف نفت و اقتصاد گسترده تر در چین” آژانس بین المللی انرژی گفت. “… عواقب COVID-19 برای تقاضای جهانی نفت خواهد بود.”

این آژانس همچنین کاهش طرح های خود را برای رشد تقاضای نفت در این سال توسط 365,000 بشکه در روز به 825,000 بشکه در روز — کوچکترین عدد از سال 2011 است.

قیمت نفت عقب نشینی میان آژانس بین المللی انرژی پیش بینی با قیمت نفت خام برنت کاهش 0.5 درصد به $55.48 از 7:21 صبح پنج شنبه. خام وست تگزاس اینترمدیت به تازگی پایین 0.2 درصد در $51.06.

چین اختصاص بیش از سه چهارم سال گذشته رشد تقاضای جهانی برای نفت بود و انتظار می رود به درایو بیش از یک سوم از این رشد در سال جاری در مصرف قبل از کشنده شیوع کروناویروس با توجه به آژانس بین المللی انرژی. اما این کشور در حال حاضر انتظار می رود به حساب کمتر از یک پنجم این سال جهانی رشد مصرف این آژانس گفت. این ویروس به کشته شدن بیش از 1300 نفر و بیمار بیش از 59,000 در سرزمین اصلی چین است.

آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد تقاضا برای رها کردن برای روغن های تولید شده توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت یا اوپک. گروه های خروجی در ماه ژانویه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود پس از رکود اقتصادی در سال 2009 در بخشی به محاصره برش صادرات لیبی و امارات متحده عربی محدود کردن تولید و آژانس بین المللی انرژی گفت.

“کاهش قیمت نفت اگر پایدار نیز خبر بد برای, بسیار, پاسخگو, شرکت های نفتی آمریکا اما ما بعید است برای دیدن تاثیر بر رشد تولید تا بعد از آن در سال” آژانس گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im