Coronavirus بحران عظیم ایجاد زمان انتظار برای نیویورک مواد غذایی خدمات تحویل

ساکنان شهر ها هجوم آوردند به تحویل مواد غذایی آنلاین خدمات مانند FreshDirect و AmazonFresh میان coronavirus — ایجاد عظیم زمان انتظار.

در روز جمعه, زمان تحویل اسلات با FreshDirect برای آدرس در اپل بزرگ بودند تا برای یک هفته کامل از طریق جمعه آینده به عنوان شهر هایش با قارچ از بالقوه مرگبار اشکال.

“با توجه به تقاضای بالا تحویل زمانهای در حال پر کردن سریع تر از حد معمول پس لطفا برنامه های پیش رو” می خواند هشدار در FreshDirect وب سایت.

“از فراوانی از احتیاط ما تحویل پرسنل خود را سفارش به درب خود را, اما نمی تواند خانه خود را وارد کنید در این زمان” در سایت اضافه شده است. “علاوه بر این در این زمان ما خواهد شد جمع آوری کیسه های. لطفا در حفظ و استفاده مجدد از آنها و یا دور از درستی است.”

مواد غذایی تحویل در AmazonFresh در دسترس نیست حداقل تا پنج شنبه — و حتی پس از آن وجود دارد تنها دو ساعت زمان شکاف پنجره های باز که از بعد از ظهر جمعه.

زمان تحویل برای مواد غذایی آنلاین خدمات PeaPod در دسترس نیست تا پنجشنبه آینده, با توجه به وب سایت خود را.

و PeaPod گفت که قرار دادن یک حد چقدر خریداران می توانید خرید برخی از محصولات.

“با توجه به تقاضای بالا و برای حمایت از تمام مشتریان ما خواهد بود با محدود کردن انتخاب کنید, سلامت و زیبایی, مراقبت از تمیز کردن و محصولات کاغذی به 5 هر سفارش” PeaPod نوشت. “سفارش خود را ممکن است تغییر در زمان وانت و یا تحویل.”

شهردار بیل د Blasio روز پنج شنبه اعلام وضعیت اضطراری بیش از این گسترش coronavirus و پیش بینی کرد که اپل بزرگ را 1,000 موارد تایید شده توسط هفته آینده.

ساکنان شهر نیویورک شده اند وحشت-خرید در فروشگاه های مواد غذایی و تمیز کردن قفسه ها در فروشگاه های مانند Costco و معامله گر جو این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>