Coronavirus بحران: مهلت مالیات بر درآمد فدرال افزایش یافته است

کاخ سفید و وزارت خزانه داری وزیر روز جمعه گفت که مهلت تشکیل پرونده مالیات بر درآمد فدرال شده بود تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا 15 ژوئیه در تلاش برای کمک به کسب و کار و خانواده های مقابله با مشکلات مالی از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در realDonaldTrump جهت ما حرکت مالیاتی بعد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. تمام مالیات دهندگان و کسب و کار خواهد شد که این زمان اضافی به فایل و پرداخت بدون بهره یا مجازات” استیو Mnuchin در توییتر نوشت.

وزیر خزانه داری بود گفت: مهلت خواهد بود تحت فشار قرار دادند اما امروز اولین بار بود که او نشان داد که تاریخ واقعی.

Mnuchin و IRS بود نیز گفت: آخرین مهلت برای پرداخت مالیات خواهد بود تحت فشار قرار دادند اما روز جمعه جیر متحده تشکیل پرونده مهلت نیز تمدید شود.

مالیات دهندگان هنوز هم می توانید فایل را در زمان و Mnuchin شنبه آنها را تشویق به انجام این کار اگر آنها می تواند به خصوص اگر آنها انتظار داشته باشند که بازپرداخت.

متحده ممکن است به دنبال فدرال’ منجر شود که می تواند قرار داده دندانه بزرگ در درآمد خود را به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>