Coronavirus بحران: فدرال باید با استفاده از بانک ها برای کمک به کوچک biz مالکان

بیشتر به ایده های من برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد در هفته گذشته ستون — که برخی از آنها به دست می آمد اجرا شده و در حال حاضر در این لایحه پیشنهاد شده — من چند پیشنهاد.

من پیشنهاد می کنم که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو بانک استفاده — در-به-سود — عنوان خط لوله برای تسریع کسب و کار کوچک وام و وام مسکن refinances در سراسر کشور از آنجا که تقریبا نیمی از کشور با این نسخهها کار برای کسب و کارهای کوچک و تقریبا نیمی از کشور صاحب یک خانه.

بنابراین کسب و کار با تحت گویند 50 نفر همه باید قادر به دریافت مستقیم بدهی یا حقوق صاحبان سهام تزریق موجود خود را از طریق بانک های محلی که در آن آنها در حال حاضر یک رابطه است. بودجه باید ارائه شده توسط فدرال رزرو و خزانه داری (که باید از شریک زندگی در این است).

کسب و کار باید دریافت دو ماه ارزش های سنتی رسوب بر اساس به طور متوسط از سپرده های خود را بیش از سال گذشته است. سهام تزریق خواهد قیمومیت است که کسب و کار rehire همان کارکنان و فرفره کارگران آن را به حال قبل از شیوع کروناویروس در این رویداد نیست این پول می شود یک وام با توجه به دولت فدرال است.

همچنین اجازه می دهد که تمام بانک ها ارائه دوباره اعتصاب وام مسکن در امروز نرخ پایین تر اگر بدون پرداخت شده است از دست رفته در طی شش تا 12 ماه. بدون کاغذ بازی طولانی بدون وکیل و بدون هزینه برای مصرف کننده.

بانک ها فقط از طریق تصویب در اینجا — همه بانک و یا وام مسکن و سرمایه گذاران کل نگه داشته شود توسط دولت است که بازپرداخت وام مسکن servicer یا بانک برای صندوق های از دست رفته با توجه به کاهش نرخ. هیچ چیز به جز تغییرات نرخ بهره است. بله مردم می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری خود را, اما آن را دست و پا گیر و بسیار پرهزینه روند.

علاوه بر این اجازه را مقاوم سازی خالی هتل ها به بیمارستان سرریز مراکز درمانی. کمک خواهد کرد که هتل ها و کارگران خود را که می تواند به کار گرفته شود وجود دارد در حمایت از ظرفیت های. و تعمیرات اساسی ساختمان خواهد بود دراز مدت با ارزش دارایی در این رویداد از دیگر ملی اضطراری است.

هر یک از این می تواند انجام شود به سرعت و به طور مستقیم دقیقا جایی که مورد نیاز است.

واشنگتن رای کشور خود را امروز. رای سیاست در نوامبر است.

مشاهده آن را به عنوان اقتصادی تریاژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>