Coronavirus بحران رسما قرار می دهد 17 میلیون آمریکایی از کار

بیش از 6.6 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران قرار داده و نزدیک به 17 میلیون آمریکایی از کار در فقط سه هفته جدید اطلاعات فدرال نشان می دهد.

هفته گذشته بطور تطبیقی فصلی در مجموع به اضافه یک موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری به عنوان سرعت براده به سختی آهسته از یک رکورد شکنانه 6.8 میلیون دلار در قبل از هفته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

این اعداد نشان می دهد بیش از 10 درصد از نیروی کار آمریکا در حال حاضر کنار به عنوان ویروسی همه گیر زمین اقتصاد ایالات متحده را متوقف کند.

“فقط در سه هفته COVID-19 باعث شده یک شغل بحران است که واقعا غیر قابل تصور در آن مقیاس و دامنه کشش از ساحل به ساحل و تأثیر مشاغل خدماتی است که یک بار به نظر می رسید و ایمنی اقتصادی به یو پی اس و فراز زندگی” گفت: اندرو Stettner یک همکار در قرن بنیاد فکر و متخصص در بیمه بیکاری.

عظیم در پرش مدعیان آغاز شده و با 3.3 میلیون براده در هفته پایان مارس 21. اما خونریزی نیست به احتمال زیاد برای جلوگیری از هر زمان به زودی انتظار می رود که اشتغال را برای ریختن به 20 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری شاخه های تا 15 درصد است.

“خاموش شدن از اقتصاد آمریکا همچنان ادامه دارد و انتظار ما از رکود بزرگ کار ضرر و زیان قبل از بدترین است” گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

آخرین ادعا می کند که بیش از 95 درصد از آمریکایی ها زندگی می کردند تحت stay-at-home سفارشات است که با هدف جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus اما مجبور کسب و کار تلقی های غیر ضروری را ببندید و اخراج کارگران است.

Tyrone Keoton Jr., is handed an unemployment benefit application form by a security guard behind the glass doors of this state WIN Job Center in north Jackson, Mississippi.
تایرون Keoton جونیور دست یک بیکاری فرم درخواست توسط یک گارد امنیتی در پشت درب های شیشه ای این کشور برنده کار مرکز در شمال Jackson, می سی سی پی.Rogelio V. Solis/AP

اقتصاددانان پیش بینی روز پنج شنبه در این گزارش نشان می دهد در حدود 5.2 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری در این هفته به عنوان سازمان های دولتی درهم به روند تعداد گسترده ای از برنامه های کاربردی است که این ماجرا خطوط تلفن و ایجاد وب سایت های دولتی را به سقوط. نیویورک گزارش کرده اند هفته تاخیر طولانی مدت در پرونده ادعای خود را به میلیون ها نفر از تماس ضعف دولت و وزارت کار را خط.

دولت امپراتوری دیدم 345,246 تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران باعث اخراج در مواد غذایی خدمات هتل خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی صنایع با توجه به فدرال’ گزارش. تعداد کمی کاهش یافت و از قبل از هفته تعدیل نشده در مجموع 366,595.

این مدعیان اطلاعات بیشتر موقع نشانه چقدر عمیقا coronavirus بحران سوخته به ما نیروی کار. فدرال باید گفت: نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4 درصد در ماه مارس است اما این رقم تنها نشان دهنده نیمه اول ماه و حساب نمی کند برای زیان عظیم که بعد آمد.

در حالی که اقتصاددانان به طور گسترده ای انتظار می رود نرخ بیکاری به ضربه گذشته رکود بزرگ اوج از 10 درصد برخی از کارشناسان مانند سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد هشدار داده اند آن را می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان 30 درصد است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de