Coronavirus مرگ و میر بیش از 900 در چین بیش از 40K موارد گزارش شده

کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 900 نفر در چین از شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان استان در ماه دسامبر مقامات چینی گفت.

روز یکشنبه 97 نفر از این ویروس در چین — بزرگترین تعداد زیادی از مردم کشته شدند پس از این ویروس برای اولین بار شروع به گسترش در کشور است.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر ناشی از این ویروس صورت گرفته در چین فقط دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش خارج از کشور است.

تعداد موارد گزارش شده در داخل چین نیز به ضرب گلوله و تا آخر این هفته با بیش از 40 ، 000 نفر مبتلا به این ویروس مقامات چینی گفت.

چین موافقت کرده است به اجازه سازمان بهداشت جهانی در قالب یک تیم بین المللی از کارشناسان که شما سفر به سرزمین اصلی برای مطالعه ویروس و به دنبال راه حل یک سخنگوی سفارت امریکا به رویترز گفت در روز شنبه.

کارشناسان بیماری های عفونی از ایالات متحده خواهد شد و نقش عمده ای بازی.

“این ما کارشناسان دارای تجربه زیادی در کار با سازمان بهداشت جهانی در طیف وسیعی از بیماری های عفونی شیوع و همه گیر از جمله ابولا آنفولانزای مرغی و سارس” سخنگوی اضافه شده است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>