تعداد coronavirus بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار در ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشور نیز استقبال پایین ترین آن روزانه افزایش مرگ و میر در دو هفته.

مقامات در یکی از کشور بدترین ضربه اعتبار آن سخت مستند مداوم برای حدود یک ماه برای امیدوار روند و بر نیاز برای ساکنان به ادامه ماندن در خانه.

“این قطعه مهم از اخبار را به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس” حفاظت مدنی سر آنجلو Borelli گفت: در اخبار روزانه توجیهی در ویروس.

ایتالیا گزارش 681 COVID-19 مرگ و میر شنبه, آوردن مجموع به 15,632. آن را به پایین ترین سطح روزانه افزایش از مارس 23 پس از شیوع شروع به عقب در فوریه. 21.

تعدادی از بیماران به شدت سبب شیوع واحد مراقبت های ویژه کاهش 74 نفر به 3,994 از 4,068 در روز جمعه.

تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت از 119,827 به 124,632 اما مقامات بر این باورند که آنها موفق به ایجاد ثبات در آن افزایش, با امید که یک قطره به زودی به دنبال.

کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا انجام دقیق اجتماعی فاصله اقدامات در مقایسه با نیویورک با توجه به جدید گوگل داده است.

در ایالت نیویورک, کانون برای ایالات متحده شیوع کروناویروس پا ترافیک در پارک های عمومی پایین بود 47 درصد و مسافران در ایستگاه های حمل و نقل بود را 68 درصد است.

هر دو در ایتالیا و اسپانیا ثبت شده قطره در آن فضاهای حدود 90 درصد فن آوری های غول پیکر در بر داشت.

اما بعضی از آنها می ترسید که در اوایل نشانه هایی از پیشرفت و با نزدیک شدن به عید پاک بیشتر ایتالیایی ها را آغاز کرده اند که نقض این کشور پناهگاه در محل سفارش با گروه از افراد خال دار در رسانه های اجتماعی به راه رفتن در اطراف برخی از شهرستانها عمده آن.

“برخی از تصاویر پخش شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آرامش در رفتار برخی از افراد — خوشبختانه تنها چند — باید گرفته نمی شود به عنوان مثال آنها باید شانس” گفت: دومنیکو Arcuri دولت ویژه کمیسیون نظارت بر coronavirus بحران است.

“ما نمی توانیم این ایده که ما در حال حاضر رسیده لحظه ای به بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی