Coronavirus تلفات موج در ایران, ایتالیا به گسترش ادامه

بیشتر مردم فوت کرده اند از coronavirus در ایتالیا و ایران, در حالی که این اشکال در حال حاضر به چندین جدید شهرستانهای سراسر اروپا با توجه به گزارش روز شنبه.

دو نفر فوت کرده اند از این ویروس در ایتالیا آوردن کشور شمار کشته شدگان به 14 در حالی که 528 نفر جمعیت دارد و در حال حاضر آلوده از 420 روز قبل مقامات روز پنجشنبه گفت.

این موارد به شدت متمرکز در شمال ایتالیا لمباردی و ونتو مناطق که در آن وجود دارد 305 و 98 موارد به ترتيب محلی ایتالیا گزارش شده است.

در ضمن در ایران مرگ و میر افزایش یافته است به 26 تا از 19 روز چهارشنبه نگهبان گزارش شده است. نزدیک به 250 نفر در این کشور تشخیص داده شده است با ویروس.

چند بیشتر کشورهای اروپایی از جمله استونی دانمارک و نروژ در شمال مقدونیه یونان و رومانی — گزارش اول خود را coronavirus موارد در روز های گذشته این مقاله گزارش شده است.

هجده مورد از عفونت و دو مورد مرگ گزارش شده در فرانسه — که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی هشدار داده است که یک “اپیدمی در راه است.”

بیشتر از موارد گزارش شده در انگلستان آوردن تعداد ساکنان آلوده به 15. آن دسته از افراد قرارداد این ویروس در ایتالیا و Tenerife با توجه به نگهبان.

Civil protection and health workers deliver the evening meal at the Bel Sit hotel in Alassio, Italy
مدنی حفاظت و بهداشت کارگران تحویل غذای شب در schiera هتل در الاسیو, ایتالیاسازمان حفاظت محیط زیست

موارد دیگری نیز گزارش شده در سوئیس کویت و اسپانیا و کره جنوبی و اتریش با توجه به گزارش.

در سطح جهانی COVID-19 شده است مسئول حداقل 2,800 مرگ و میر با بیش از 82,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان در هر قاره ها به جز قطب جنوب.

سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر جدید کروناویروس موارد گزارش شده بود در خارج از چین از داخل کشور برای اولین بار است که بعد.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im