Coronavirus مرگ و میر سقوط دوباره در ایتالیا اما مستند فرمت بافندگی

رم — تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایتالیا کاهش یافت و برای دومین روز متوالی در روز یکشنبه اما این کشور هنوز هم نگاه تقریبا قطعی برای دیدن فرمت دقیق مهار اقدامات است.

مدنی حفاظت اداره گفت 756 نفر کشته شده بود در آخرین روز آوردن مجموع به 10,779 — بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است.

وجود دارد 133 مرگ و میر کمتر از 889 مرگ و میر گزارش شده در شنبه هنگامی که این تعداد کاهش یافت و از یک رکورد 919 روز جمعه.

در حالی که تعداد کل موارد تایید شده گل رز برای 97,689 روز یکشنبه از قبلی 92,472 آن کمترین روزانه افزایش موارد جدید از چهارشنبه.

اما با وجود امید توسط مقامات ایتالیایی است که روند نزولی ادامه خواهد داد به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که محدودیت در همه اما فعالیت های ضروری است که با توجه به پایان می رسد در روز جمعه خواهد بود به زودی به طور رسمی افزایش یافته است.

“این اقدامات که با توجه به پایان می رسد در مارس 3 به ناچار تمدید خواهد شد,” منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: آسمان TG24 تلویزیون.

او گفت: زمان خواهد بود تصمیم نخست وزیر جوزپه کونته و دولت بر اساس داده ها از پزشکی و علمی جامعه است.

“من فکر می کنم که این امر می تواند نامناسب و غیر مسئولانه به بحث بازگشایی مدارس و سایت های تولید),” Boccia گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>