Coronavirus تاخیر حراج Bikram Choudhury لوکس اتومبیل

خوار یوگی Bikram Choudhury مجموعه از خودروهای لوکس خواهد شد unsold در آن زمان برای حداقل چند ماه به لطف coronavirus بیماری همه گیر.

ویروس بحران مجبور خانه حراج RM ساتبی به قراضه زنده فلوریدا حراج که در آن 22 از Choudhury, در وسایل نقلیه به فروش می رسد شروع جمعه. حراج است که هنوز هم برگزار می شود اما ورشکسته داغ-yoga guru اتومبیل — تخمین زده می شود ارزش تا آنجا که $1.1 میلیون — هستند و نه در میان تعداد زیادی.

Robbin Itkin امانت دست زدن به Choudhury شرکت ورشکستگی به جای آن تصمیم گرفت تا آنها را به فروش در حراج Sotheby مجموعه برای اوایل سپتامبر در Auburn, ایندیانا, پرونده های دادگاه نشان می دهد. این مجموعه شامل پنج Bentleys و ده رول-Royces قدمت به عنوان دور به عنوان سال 1937.

خانه حراج توصیه می شود حرکت می کند “با توجه به پیچیدگی های مرتبط با ماشین های جمع آوری و اعتقاد داشتند که فقط آنلاین حراج است که بهترین روش برای به حداکثر رساندن ارزش خود را” عضو Itkin تیم حقوقی نوشت: در روز سه شنبه دادگاه پرونده.

که انتظار می رود بهتر است برای Choudhury وام — که شامل یک گروه از زنان با میلیون ها دلار در احکام قانونی در برابر او. حدود 80,000 مردم به طور معمول حضور در ایندیانا رویداد که یکی از بزرگترین سالانه مزایده دادگاه تشکیل پرونده می گوید.

اما آن را نامشخص آن برگزار خواهد شد به عنوان coronavirus گسترش می یابد بنابراین Itkin خواسته ورشکستگی فدرال دادگاه برای اجازه به فروش اتومبیل در هر مناسب حراج. یک قاضی داده که اقتدار چهارشنبه.

RM ساتبی سخنگوی Meghan medical. hobbyist تایید تغییر برنامه. این شرکت تماس همه consignors فلوریدا فروش برای تعیین اینکه آیا آنها می خواستند برای شرکت در فرمت آنلاین و امانت “را انتخاب کرده است برای نگه داشتن اتومبیل برای حراج در تاریخ بعد به تعیین خواهد شد بعد از این سال” او گفت: در یک ایمیل.

یک وکیل برای Choudhury کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

تاخیر بیشتر گسترش حماسه Choudhury 22 اتومبیل که فقط حساب برای تقریبا نیمی از ارزش مجموعه. بقیه هنوز به ردیابی و ضبط کردند.

76 ساله گفته stashed اتومبیل مجموعه ای را برای حراج در میامی انبار در دسامبر 2016 در میان موجی از شکایات حقوقی او را متهم به آزار و اذیت جنسی و دیگر سوء.

میامی پلیس توقیف آنها گذشته دسامبر هموار کردن راه برای حراج کمک خواهد کرد که برخی از مقتولین پرداخت می شود. درآمد حاصل از حراج خواهد شد و تقسیم در میان طلبکاران از Choudhury شهرکهای و صاحب این انبار که در آن او ذخیره می شود این اتومبیل برای سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de