Coronavirus خاطرات روز 1: Long Island, مامان توصیف علائم و تست مبارزات

لانگ آیلند مامان دیانا Berrent, 45, آموخته که او آزمایش مثبت روز شنبه برای coronavirus روز پس از تجربه وحشتناک درد تهوع و تب. امروز او به ما طول می کشد از طریق نبرد او را به امن COVID-19 آزمون در پورت واشینگتون مرکز مراقبت های فوری.

من هیچ germaphobe (من غرق در گنگ در سال گذشته همراه با 50 میلیون دیگران در Kumbh Mela; دوستان و خانواده ام فکر کردم من مجنون) اما این ویروس می ترسم من و به عنوان یک اخبار معتاد من شده بود و پس از آن از آن گزارش برای اولین بار.

در چند هفته گذشته من اضطراب افزایش و من شروع به محدود کردن من گردش به هر مکان های شلوغ اجتناب حمل و نقل عمومی و ساخته شده بچه ها من 11 و 13 نوار از لباس های خود را هر روز پس از ورود به خانه از مدرسه و تغییر دهید. من در انجام بسیاری از لباس های شسته شده.

و پس از آن فقط می خواهم که من یکی از اولین کسانی که در منطقه آلوده.

پس از بیدار شدن از خواب هشت روز پیش با هر نشانه در کتاب من التماس برای یک آزمون (به یاد بیاورید که در هفته گذشته در حدود یک سال پیش و مدارس هنوز باز و دفاتر نشده بود بسته شده است); من فوق العاده ترس داشتن در حال حاضر به تصویب این ویروس شاید برای کسانی که آسیب پذیر تر از من و می خواستم به آن را گزارش اگر من در واقع مثبت بود.

Diana Berrent
دیانا Berrentحسن نیت ارائه میدهد از دیانا Berrent

من رد شد آزمون بر اساس قادر به اثبات ده دقیقه از بستن قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت است. خشم در مورد این بگیر 22 (چگونه می تواند به شما ثابت کند تماس با کسی که مثبت است اگر هیچ کس می تواند آزمایش می شود به طوری که هیچ کس می داند که اگر آنها مثبت؟) من در نامه ای به نمایندگان محلی و ارسال نامه در Facebook. پست رفت و ویروسی (جناس در نظر گرفته) و پس از بیشتر تشدید در عین حال یکی دیگر از تست های سایت بعد کنگره رسیده به من داشتن شده است هشدار به وضعیت من از طریق رسانه های اجتماعی و مطمئن ساخته شده من مورد آزمایش قرار گرفت.

و… در واقع من مثبت بود.

خدا رو شکر من از خود جدا در اتاق خواب من در این لحظه من نشان داد علائم. و من در اینجا باقی می ماند از طریق مارس 28th, وزارت بهداشت توصیه از دو هفته از تاریخ تست.

من در نهایت شروع به احساس بهتر است اما تا به حال یک تعداد روز در ابتدا با تب و عفونت تنفسی فوق العاده تهوع و بی امان سردرد. اضافه شده به مخلوط معمول آنفولانزا مانند درد و درد.

بدترین قسمت این بود که از ترس ویروس را دریافت کنید بدتر است. جاده به بازیابی با این ویروس است نه یک خط راست و هر بار که من احساس می کردم تبدیل به یک گوشه می گرفتم ، من مردد به طور علنی آن را اعلام (و من به دنبال هر چوب در اتاق خواب من به بد گویی کردن) اما من واقعا فکر می کنم من تبدیل شده ام به گوشه ای در این.

پیوستن به من در سفری که یکی از اولین در بلوک من با کوروناویروس. ایمن ماندن و ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>