Coronavirus خاطرات روز 3: Long Island, مامان نشان می دهد که چگونه به آماده شدن برای ‘قرنطینه زندان’

لانگ آیلند مامان دیانا Berrent, 45, شده است quarantining خودش را در یک اتاق در پورت واشینگتون خانه از او برای اولین بار آمد پایین با علائم کروناویروس. امروز او به ما طول می کشد از طریق آنچه که مردم باید انجام دهید برای آماده شدن برای یک “قرنطینه زندان” در صورتی که آنها را به منزوی کردن خود در یک اتاق و دور از سایر اعضای خانواده خود را.

پس از دیروز به جای گریم پست من با داشتن یک روز خوب امروز. من حتی چند نفس عمیق است که هیچوقت برای من ارسال به یک سرفه مناسب (و دیگر زن و شوهر است که آیا, اما این یک سفر).

معده من هنوز هم لطمه می زند و من تا به حال بسیاری از اشتها پس از من برای اولین بار مریض شدم. من از دست داده ام 10 پوند تا کنون اما باید هر قصد و بسته بندی آن را به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.

من هنوز هم خسته و من از درد که می آیند و بروید. و سردرد است. Ahhh…. سردرد! آن را نمی خواهد برود اما حداقل می تواند کنترل شود توسط یک جریان ثابت از تیلنول. که برای ثبت, شده, تنها, پزشکی, من گرفته ام. تیلنول و مایعات. که در آن است.

من می دانم که وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد رمان درمان برای کسانی که بدحال اما برای اکثریت که بهبود می یابند در خود به انزوا که همه شما نیاز است. بخار دوش و Vicks Vapo Rub هرگز لطمه می زند. اما من گرفته نشده هر چیزی بیش از حد دیگر برای آرام کردن اعصاب من بوده که frazzled به حداقل می گویند.

در حالی که بیشتر از امریکا است مورد استفاده قرار گرفتن تحت قرنطینه با پناه-در-محل دستور داده شده در هر دو ایالت کالیفرنیا و نیویورک, اگر شما احساس می کنید هر گونه علائم در همه این توصیه است که شما خود منزوی در یک اتاق از خانه خود و استفاده از تنها یک حمام است که هیچ کس دیگری می رود و یا در خارج از.

من در روز دهم از خود انزوا باقی خواهد ماند و از طریق آوریل 1 در اولین, به عنوان من همچنان به نظارت بر همیشه در حال تغییر دستورالعمل در زمانی که آن را بی خطر است منتشر خواهد شد.

خود انزوا واقعا که بد نیست و با علاوه بر این از یک یخچال کوچک و یک کتری برقی شما واقعا می تواند بسیار خود کافی است که این هدف از آنجا که شما می خواهید برای به حداقل رساندن هر گونه قرار گرفتن در معرض شما باید با هر کسی در طول این زمان.

کمک به کسب و کار محلی و نظم در یک وعده غذایی کیت فقط برای شما, بنابراین شما لازم نیست که به در رحمت از خانواده خود را در هر زمان شما گرسنه یا تشنه.

امکان استفاده از تمام کسانی که کانال های فیلم رایگان ارائه می شود. با پر کردن خود را داشتند. نوشتن یک نامه عاشقانه به رژیم صهیونیستی است. کومو یا دکتر Fauci. هر چه شما از طریق و نگه داشتن شما لبخند.

مادران در شهر حفظ شده است هر یک از دیگر خنده با پوشیدن لباس عروسی خود را تحت قفل و ارسال عکس به شهر ما Facebook صفحه بنابراین اگر شما نگاه کنید من یک پست بعد از این هفته در لباس عروسی شما می دانید که چرا. ما نیاز به انجام هر کاری که ما می تواند به نگه داشتن سر ما در طول این ترسناک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>